Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

Фестивалі, конкурси

Фестиваль «Полтавська галушка»


 • 184 Кб

 • 166 Кб

Відкритий фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Візерунки народного танцю»

Фестиваль проводиться в рамках Міжнародного фестивалю «Полтавська Галушка» з метою формування у підростаючого покоління національної свідомості, любові до своєї історії та культури.

 • 272 Кб

Положення про Відкритий дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва імені Саші Путрі


 • 95 Кб

 • 103 Кб

 • 108 Кб

Положення про Міський відкритий конкурс «Яскрава гоголівська палітра»

Міський відкритий конкурс «Яскрава гоголівська палітра» з нагоди 210-ї річниці від дня народження М.В. Гоголя проводиться з метою формування у підростаючого покоління національної самосвідомості, високих моральних цінностей громадянина України, виховання патріотизму, любові до своєї історії та культури, стимулювання та підтримки талановитої учнівської молоді.

 • 1 Мб

Положення про проведення міського конкурсу молодих виконавців


 • 283 Кб

Положення про Міський конкурс етно-дизайну ескізу одягу «Етнокласика: сучасне дихання» для учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання), студій 2020 рік


 • 174 Кб

Положення про Міський конкурс пленерного живопису «Туристичними стежками Полтави» для учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання), студій 2020


 • 180 Кб

Відкритий фестиваль-конкурс фортепіанних та камерних ансамблів «Камерата», 2020 рік

Конкурс проводиться щорічно у місті Полтава в приміщенні Полтавської ДМШ №3 імені Б.Гмирі. Організатор управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради, заснований фестиваль-конкурс у 2010 році.
Метою фестивалю-конкурсу є розвиток культурних зв’язків, творчого росту учнів та викладачів, пошук і підтримка молодих талантів, творчих колективів, сприяння популяризації камерної музики серед молоді.
Для багатьох маленьких виконавців це перша спроба випробувати свої творчі вміння на конкурсі. Під час проведення фестивалю-конкурсу, окрім самих конкурсних прослуховувань, проводяться майстер-класи та відкриті уроки.

 • 215 Кб

Відкритий фестиваль-конкурс виконавського мистецтва гри на духових та ударних інструментах «Полтавська битва»

Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «ПОЛТАВСЬКА БИТВА» виконавського мистецтва гри на духових та ударних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

Організатор фестивалю – виконавчий комітет Полтавської міської ради, управління культури. Заснований 2009 році проходить щорічно в травні на базі ДМШ №1 імені П.І.Майбороди. Конкурс набув широкого розголосу в музичних колах не тільки міста та області, але і в інших регіонах України. Кількість учасників щороку зростає, адже бути призером досить престижно, фестиваль-конкурс Рішенням координаційної ради Міністерства культури України внесено до реєстру дитячих та юнацьких фестивалів, що проводяться на теренах України і враховуються атестаційними комісіями під час проведення атестації педагогічних працівників.
Конкурс проводиться з метою популяризації національного мистецтва, виявлення та підтримки талановитої молоді, реалізації творчого потенціалу юних обдарувань, обміну педагогічним досвідом, в рамках Конкурсу проводяться майстер-класи.
Під час проведення фестивалю-конкурсу, окрім самих конкурсних прослуховувань, проводяться майстер-класи, відкриті уроки.

 • 151 Кб

 • 150 Кб

 • 137 Кб

 • 134 Кб

 • 72 Кб

 • 144 Кб

Відкритий фестиваль-конкурс виконавської майстерності гри на народних інструментах «Барви Полтави»

Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Барви Полтави» виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

Фестиваль-конкурс проходить щорічно в листопаді на базі ДМШ №2 імені В.І.Шаповаленка. Фестиваль набув широкого розголосу в музичних колах не тільки м. Полтави а й Полтавської області, а також в сусідніх областях та інших регіонах України.
Під час проведення фестивалю-конкурсу проходять конкурсні прослуховування, проводяться майстер-класи, відкриті уроки, нагородження переможців проходить на Гала-концерті з виступом кращих виконавців та ансамблів.
Рішенням координаційної ради Міністерства культури України фестиваль-конкурс внесено до реєстру дитячих та юнацьких фестивалів, що проводяться на теренах України і враховуються атестаційними комісіями під час проведення атестації педагогічних працівників.
На конкурсі представлені інструменти – баян, акордеон, домра, балалайка, гітара, бандура, цимбали. Ансамблі представлені самим різноманітним складом – дуети, тріо, квартети, квінтети, ансамблі великих форм з поєднанням інструментів.

 • 162 Кб

 • 151 Кб

 • 140 Кб

 • 148 Кб

 • 159 Кб

Відкритий фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївни»

Відкритий фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївни» проводиться у жовтні на День народження Героя України, народної артистки України, повного кавалера ордену Княгині Ольги – Раїси Опанасівни Кириченко.
Проводиться фестиваль з метою популяризації, підтримки та розвитку вокально-хорового мистецтва, реалізації творчого потенціалу юних обдарувань, виявлення та підтримки талановитої молоді.
Показати світ талант приїздять солісти-вокалісти, вокальні ансамблі, хорові колективи з усієї України.
Організатор фестивалю – управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради.

 • 104 Кб
План роботи
28.09.2020 – 04.10.2020
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті