Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

10.04.19174

МАЙСТЕР-КЛАС З ПАПЕРОВОГО МОДЕЛЮВАННЯ В БІБЛІОТЕЦІ

«Паперовий жарт» - так запропонувала назвати свій майстер-клас в бібліотеці-філіалі для дітей №13 Ольга Сухаревська, керівник гуртка «Оригамі» в Полтавській гімназії № 33. І дійсно, по закінченні заняття дітлахи подарували бібліотеці паперових динозаврів, грошові квіти та інші поробки, створені творчо і з веселим настроєм.

10.04.1977

Фестиваль гумору «Карлюка 2019»

5 квітня 2019 року у великій виставковій залі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка о 14.00 годині Українська асоціація карикатуристів «Карлюка» за участі голови Асоціації угорських карикатуристів, відомого угорського карикатуриста Іштвана Келемена, презентували міжнародну виставку угорської карикатури.

09.04.1997

ДЕНЬ НЕСПІШНОГО МИСТЕЦТВА У ПОЛТАВСЬКОМУ ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ (ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ) ІМЕНІ МИКОЛИ ЯРОШЕНКА

У суботу 6 квітня о 15-тій годині у холі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка зібралось понад 40 охочих долучитись до Дня неспішного мистецтва, які зацікавлено розглядали загальний вказівник із зображенням та місцем розташування експонатів.

08.04.1996

Оголошення про проведення засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного

Оголошення про проведення засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

Відповідно до пункту 4 розділу ІІІ Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури, підпорядкованого управлінню культури виконавчого комітету Полтавської міської ради, на офіційному сайті управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради розміщується інформація про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.
Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного відбудеться 12 квітня 2019 року о 10.00 в приміщенні управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради (м. Полтава, майдан Незалежності, 5).

Контактний телефон: +380532 54 55 19

08.04.1997

Полтавський літературно-меморіальний музей І. Котляревського 6 квітня 2019 року вперше доєднався до Дня неспішного мистецтва

Полтавський літературно-меморіальний музей І. Котляревського 6 квітня 2019 року вперше доєднався до Дня неспішного мистецтва. Така акція в цей день проходить по всьому світу. В Україні цього року захід відбудеться одночасно у 35 музеях.

05.04.19305

Рейтинг результатів конкурсу для формування групи з числа старшокласників загальноосвітніх шкіл м. Полтава для участі в двосторонньому обміні з містами Фільдера (Німеччина)

4 квітня 2019 року відбувся конкурс формування групи із числа старшокласників загальноосвітніх шкіл міста для участі у двосторонньому обміну з містами Фільдера.

05.04.1996

Інтерактивна казка «Русалочка»

2 квітня весь світ відзначає Міжнародний день інформування про аутизм. Цього року працівники Полтавського літературно-меморіального музею В.Г.Короленка активно долучилися до міжнародного руху.

05.04.1980

Тематичній екскурсії «Велика Північна війна: історії великого кохання»

5 квітня у стінах музею історії Полтавської битви знову звучить тема кохання і війни на тематичній екскурсії "Велика Північна війна: історії великого кохання" для вчителів міста Полтави.

05.04.1999

Відбувся пізнавальний квест з історії України «Скарби музею історії Полтавської битви»

Діти здійснили екскурс в історію України, Великої Північної війни та героїчну добу козацтва. Виконали ряд цікавих пошукових завдань, відгадали ребуси, кросворди, пазли, шифрограми і за допомогою карти на території музею знайшли свій скарб!

05.04.1976

Презентація книжки для дітей Тетяни Ваценко «Курдуплик»

В прес-центрі Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулась презентація книжки для дітей Тетяни Ваценко "Курдуплик".

Захід пройшов у теплій сімейній атмосфері, привітання надходили з Італії та Прибалтики.

Сторінки:  
План роботи
17.06.2019 – 23.06.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради