Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

03.04.19175

Прикотилася писаночка до бібліотеки на гостину…

Здається, що писання, малювання, шкрябання та наклеювання вимагає багато часу, а його так бракує в наш комп’ютерний вік! Особливо складно віднайти час та терпіння для спільної роботи з невмілою малечею. Та здається, що у Марії Пісцової - завідувачки відділу етнографії Полтавського краєзнавчого музею імені В.Кричевського та постійної ведучої майстер-класів в бібліотеці-філіалі № 9 терпіння вистачить на всіх - і дітлахів і дорослих.

03.04.19184

Про «цифрові права» та участь у ІV Всеукраїнській конференції кіноклубів DOCUDAYS UA полтавського «Імпульсу»

Наприкінці березня цього року у Києві відбулась конференція кіноклубів медіа просвіти з прав людини DOCUDAYS UA. Взяти участь в конференції була запрошена модератор кіноклубу DOCUDAYS UA «Імпульс» при бібліотеці-філіалі №2 Юлія Коваленко.

03.04.19109

Документи подані для участі у конкурсному доборі на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

Відповідно до частини 5 і 6 статті 214 Закону України «Про культуру» управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради оприлюднює документи подані для участі у конкурсному доборі на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

29.03.1974

Перша виставка дитячих робіт художньої студії «Монмартр»

Переважно у студії навчаються дорослі люди, для яких малювання не є основною діяльністю, але є улюбленою справою, що допомагає в їх житті або професії. За період існування студії «Монмартр» її учні брали участь у міських виставках, проілюстрували декілька книжок полтавських поетів, а також створювали настінні розписи для дитячих садків та інтер’єрів дитячих приміщень.

28.03.1985

Оголошення щодо проведення жеребкування кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного

Відповідно до Закону України «Про культуру» та Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури, підпорядкованого управлінню культури виконавчого комітету Полтавської міської ради, добір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

З 11 березня по 24 березня 2019 року громадські організації подали до управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради листи із зазначенням кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. Для участі у жеребкуванні всього подали документи вісім кандидатів від чотирьох громадських організацій.

27 березня 2019 року обрано три кандидати від громадських організацій для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного шляхом жеребкування:

1. Оніщук Ларису Миколаївну

2. Свиридюк Наталію Олександрівну

3. Кірячок Наталію Василівну

28.03.19214

Наталка Доляк — гостя центральної бібліотеки

У центральній міській бібліотеці відбулася зустріч з відомою українською письменницею Наталкою Доляк, котра заради знайомства з полтавськими читачами приїхала до нашого міста з Вінниці. Вона є авторкою різножанрових романів, зокрема таких, як «Гастарбайтерки», «Заплакана Європа», «Чорна Дошка», «Загублений між війнами», детективу «Шикарне життя у Вупперталі», п’єс «Гастарбайтерські сезони» і «Квиток в один кінець», кіносценарію «Біженка».

28.03.19156

Полтава відзначає 210 річницю від дня народження Миколи Васильовича Гоголя

1 квітня 2019 року виповнюється 210 років від дня народження всесвітньо відомого майстра художнього слова, великого мислителя Миколи Васильовича Гоголя.

З нагоди відзначення цієї пам’ятної дати та з метою гідного вшанування пам’яті письменника у місті Полтава заплановано низку заходів:

27.03.19104

«Лялька-квітка» — короленківський майстер-клас

27 березня у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка відбувся майстер-клас з виготовлення ляльки-квітки.

26.03.19100

«Сліпий музикант» В. Г. Короленка

Під час весняних канікул учні 6-х класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Полтавської міської ради Полтавської області» відвідали інтегрований урок з елементами психологічного тренінгу «Шлях людини від темряви до світла».

26.03.19124

У виставковій залі Полтавського літературно-меморіального музею Володимира Короленка відкрилася виставка: «Ляльковий світ Полтавщини»

Виставка об’єднала роботи майстрів Полтавського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, керівників гуртків, дослідників традицій та технологій народної іграшки. Ініційована виставка працівниками Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.
Сторінки:  
План роботи
17.06.2019 – 23.06.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради