Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

24.06.19163

Арт-студія «Художник» під керівництвом Юрія Бернацького відкрила свою виставку малюнків у залі дитячої творчості імені Саші Путрі

В експозиції представлено 40 робіт у різних техніках: гуаш, пастель, олівці, фломастери, гратографія та графіка ручного друку (лінорит, монотипія, гравюра на картоні, суха голка).

24.06.19160

Презентація творчого доробку випускників 2019 року та викладачів Полтавської дитячої художньої школи

У великій виставковій залі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені М.Ярошенка відбулася презентація творчого доробку випускників 2019 року та викладачів Полтавської дитячої художньої школи. Представлено близько 100 робіт, виконаних у різноманітних техніках. Графічні та живописні роботи, батики, витинанки, керамічні панно, скульптурні рельєфи – все це випускники створили під керівництвом досвідчених викладачів: заслуженого художника України Володимира Бенфіалова, Андрія Тарасенка, Ірини Шрамко, Святослава Пашинського. Для гостей була презентована колекція одягу від Полтавського професійного ліцею сфери послуг.

24.06.19264

ШЛЯХ ДО СВІТЛА — РУХ: презентація книги З. Коваленко «РУХ — це життя»

В бібліотеці-філіалі №7 відбулася презентація книги Зої Коваленко «РУХ - це життя». Жанр книги можна визначити як документально-історичний, адже це - літопис життя авторки, активної учасниці перших мітингів за незалежність України в нашому місті наприкінці вісімдесятих років минулого століття. Книга вийшла з присвятою мудрій людині, яка бачила майбутнє - В’ячеславу Чорноволу, одному з ініціаторів створення Народного Руху.

24.06.19128

Запрошуємо 27 червня в музеї історії Полтавської битви

Культурно-просвітницький захід присвячений відзначенню 110-річчя заснування Музею історії Полтавської битви, 310-річчя подій, пов’язаних з воєнно-політичним виступом гетьмана України Івана Мазепи та укладенням українсько-шведського союзу під час Великої Північної війни (27.06.2019 р., поч. 12-00 год., вул. Шведська Могила, 32).

24.06.19123

28 червня о 19. 00 Петровський парк. Святкова концертна програма Міського духового оркестру «Полтава».

Шановні полтавці та гості нашого міста! Запрошуємо 28 червня о 19.00 у Петровський парк на святкову концертну програму Міського духового оркестру «Полтава» з нагоди Дня Конституції України.

21.06.19247

ВІД ІДЕЇ — ДО ВТІЛЕННЯ: В БІБЛІОТЕКАХ МІСТА ВІДБУЛИСЯ ВОРКШОПИ «МИСТЕЦТВО НАПИСАННЯ ПРОЕКТІВ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ»

В бібліотеках-філіалах №1,2,5 для всіх охочих полтавців відбулися воркшопи «Мистецтво написання проектів Бюджету участі».

Головний фахівець КО «Інститут розвитку міста» Назар Плохута представив учасникам змістовну презентацію стосовно створення власного проекту і детально відповів на питання, які виникали у присутніх. Учасники дізналися про історію виникнення партиципаторного бюджетування та його розвиток у світі, зокрема й у Полтаві.

20.06.19129

Увага оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради

Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради

До участі в конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра з права, спеціальність «Право». Стаж роботи за фахом не менше 1 року або стаж роботи за фахомв інших сферах управління не менше 3 років. Необхідне знання Законів України «Про культуру», «Про охорону культурної спадщини», «Про туризм», «Про музеї та музейну справу», «Про бібліотеки та бібліотечну справу», «Про позашкільну освіту», «Про бюджету систему України», інших нормативно-правових актів у сферах культури та туризму. Досконале володіння державною мовою, знання іноземної мови (бажано), вміння працювати з комп’ютером, організаторські здібності.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форми П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта та військового квитка. За додатковою інформацією звертатися в управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитися в управлінні культури виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 54-55-19

Адреса: м. Полтава, майдан Незалежності, 5.

18.06.19164

14 червня 2019 року на базі Полтавської дитячої художньої школи були проведені майстер-класи та підсумкові семінарські заняття.

Викладачами відділення підвищення кваліфікації Комунального вищого навчального закладу «Гадяцький коледж культури і мистецтв імені І.П.Котляревського» для викладачів образотворчих мистецтв Полтавської дитячої художньої школи та Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Р.Кириченко були проведені майстер-класи та підсумкові семінарські заняття.

14.06.19244

ПО «БІБЛІОТЕЧНОМУ БУЛЬВАРУ» — ДО ЗМІСТОВНОГО ВІДПОЧИНКУ!

За адресою Алмазна 6/11 цього літа працює бібліотечний бульвар. Традиційний бульвар - це озеленена пішохідна ділянка, що має місця для короткочасного відпочинку і дитячі майданчики. Бібліотечний бульвар «Казкова мозаїка», що відкритий в центральній міській бібліотеці для дітей з пришкільних таборів мікрорайону складається з казкового, співучого, скоромовного, загадкового, художнього, поетичного, та повчального майданчиків. Тут знайомлять дітей з найпершими порадниками - книгами і з їх допомогою вирішують отримані через SMS-повідомлення завдання від казкових героїв. Відпочиваючим на нашому бульварі особливо подобаються гра «Річ із торбинки» та цікавинки «Знайди відгадку за предметним малюнком».

13.06.19143

Веселі та пізнавальні майстер-класи

12 червня 2019 р. наукові працівники ДІКЗ "Поле Полтавської битви" на території музейного містечка провели майстер-клас із виготовлення трав’яної ляльки: "Трав’яна лялька - оберіг родини" для учнів пришкільного табору Полтавської ЗОШ №24.

Сторінки:  
План роботи
13.01.2020 – 19.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради