Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

18.04.19402

ЧАС ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ДЛЯ БІБЛІОТЕК!

11-12 квітня у Навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків) пройшов IV міжнародний форум молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації «Бібліотека: Перезавантаження». Бібліотекарів нашого міста на ньому представляла Влада Рябуха, бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей № 9.

16.04.19256

Акція «Дерево пам’яті»

15 квітня у Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбулась акція «Дерево пам’яті», присвячена пам’яті бійців, що загинули в АТО.

11.04.19223

ЯК СКАЗАТИ «НІ» НАРКОТИКАМ: урок здоров’я в центральній міській бібліотеці

Наркоманія - проблема, яку дуже важко вирішити, коли вона вже виникла. Тому своє завдання бібліотекарі бачать в тому, щоб навчити користувачів бібліотек шукати задоволення не в паралельному, а в реальному світі.

10.04.19293

БІБЛІОТЕЧНИЙ КВЕСТ В СТІНАХ МУЗЕЮ: ПАМ’ЯТАЄМО МИКОЛУ ГОГОЛЯ

Квітень - це місяць, який традиційно проходить в бібліотеках міста під знаком Миколи Гоголя. Готуються книжкові експозиції по його творчості, відбуваються різноманітні заходи.

10.04.19311

МАЙСТЕР-КЛАС З ПАПЕРОВОГО МОДЕЛЮВАННЯ В БІБЛІОТЕЦІ

«Паперовий жарт» - так запропонувала назвати свій майстер-клас в бібліотеці-філіалі для дітей №13 Ольга Сухаревська, керівник гуртка «Оригамі» в Полтавській гімназії № 33. І дійсно, по закінченні заняття дітлахи подарували бібліотеці паперових динозаврів, грошові квіти та інші поробки, створені творчо і з веселим настроєм.

10.04.19154

Фестиваль гумору «Карлюка 2019»

5 квітня 2019 року у великій виставковій залі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка о 14.00 годині Українська асоціація карикатуристів «Карлюка» за участі голови Асоціації угорських карикатуристів, відомого угорського карикатуриста Іштвана Келемена, презентували міжнародну виставку угорської карикатури.

09.04.19193

ДЕНЬ НЕСПІШНОГО МИСТЕЦТВА У ПОЛТАВСЬКОМУ ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ (ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ) ІМЕНІ МИКОЛИ ЯРОШЕНКА

У суботу 6 квітня о 15-тій годині у холі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка зібралось понад 40 охочих долучитись до Дня неспішного мистецтва, які зацікавлено розглядали загальний вказівник із зображенням та місцем розташування експонатів.

08.04.19169

Оголошення про проведення засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного

Оголошення про проведення засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

Відповідно до пункту 4 розділу ІІІ Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури, підпорядкованого управлінню культури виконавчого комітету Полтавської міської ради, на офіційному сайті управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради розміщується інформація про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.
Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного відбудеться 12 квітня 2019 року о 10.00 в приміщенні управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради (м. Полтава, майдан Незалежності, 5).

Контактний телефон: +380532 54 55 19

Сторінки:  
План роботи
16.09.2019 – 22.09.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради