Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

06.03.1993

4 березня відбувся концерт учнів та викладачів Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв»

Святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня. Всі присутні почули мелодійні українські пісні у виконанні вокальних та інструментальних ансамблів школи, а також насолоджувалися виступами зразково-хореографічних ансамблів «Пірует» та «Фуете».

06.03.19100

«Наші перші малюнки»

Учні відділення початково-естетичного виховання, а це дітки 4-5 років, намалювали свої перші малюнки. Всі свої творіння вони присвятили своїм найкращим матусям.

06.03.19107

Шлях людини від темряви до світла

У березні в Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г. Короленка розпочалися тренінги для шестикласників «Шлях людини від темряви до світла». Інноваційний проект створено за книгою В.Г.Короленка «Сліпий музикант».

05.03.19113

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного

04.03.19109

«Звідки беруться діти?»

3 березня у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка відбулася прем’єра наївної комедії «Звідки беруться діти?». В основі сценарію – нарис В.Г.Короленка «Вночі».

04.03.19132

Відомості про умови праці та матеріально-технічну базу Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного

Полтавський літературно-меморіальний музей Панаса Мирного (далі – Музей) є музейною установою, що належить до базової мережі закладів культури м. Полтави, орган управління – Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради.

04.03.19133

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

04.03.19107

Оголошення щодо результатів першого засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Полтавського міського Будинку культури

За результатами першого засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Полтавського міського Будинку культури, яке відбулось 1 березня 2019 року, до участі у конкурсному доборі на посаду директора Полтавського міського Будинку культури допущені

01.03.19108

Музейний урок «Полтава у житті та творчості Тараса Шевченка»

27 лютого 2019 року з нагоди 205-ої річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка у меморіальній Садибі І.П. Котляревського відбувся музейний урок «Полтава у житті та творчості Т.Г.Шевченка.

01.03.19200

ВІД ОБГОВОРЕННЯ ШВЕДСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Круглий стіл на тему: «Сучасна шведська література для дітей» (за сприяння Посольства Швеції в Україні) у рамках шведського проекту «Room for children» відбувся в обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного
Сторінки:  
План роботи
10.06.2019 – 16.06.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради