Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

08.04.19195

Полтавський літературно-меморіальний музей І. Котляревського 6 квітня 2019 року вперше доєднався до Дня неспішного мистецтва

Полтавський літературно-меморіальний музей І. Котляревського 6 квітня 2019 року вперше доєднався до Дня неспішного мистецтва. Така акція в цей день проходить по всьому світу. В Україні цього року захід відбудеться одночасно у 35 музеях.

05.04.19408

Рейтинг результатів конкурсу для формування групи з числа старшокласників загальноосвітніх шкіл м. Полтава для участі в двосторонньому обміні з містами Фільдера (Німеччина)

4 квітня 2019 року відбувся конкурс формування групи із числа старшокласників загальноосвітніх шкіл міста для участі у двосторонньому обміну з містами Фільдера.

05.04.19204

Інтерактивна казка «Русалочка»

2 квітня весь світ відзначає Міжнародний день інформування про аутизм. Цього року працівники Полтавського літературно-меморіального музею В.Г.Короленка активно долучилися до міжнародного руху.

05.04.19167

Тематичній екскурсії «Велика Північна війна: історії великого кохання»

5 квітня у стінах музею історії Полтавської битви знову звучить тема кохання і війни на тематичній екскурсії "Велика Північна війна: історії великого кохання" для вчителів міста Полтави.

05.04.19203

Відбувся пізнавальний квест з історії України «Скарби музею історії Полтавської битви»

Діти здійснили екскурс в історію України, Великої Північної війни та героїчну добу козацтва. Виконали ряд цікавих пошукових завдань, відгадали ребуси, кросворди, пазли, шифрограми і за допомогою карти на території музею знайшли свій скарб!

05.04.19157

Презентація книжки для дітей Тетяни Ваценко «Курдуплик»

В прес-центрі Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулась презентація книжки для дітей Тетяни Ваценко "Курдуплик".

Захід пройшов у теплій сімейній атмосфері, привітання надходили з Італії та Прибалтики.

05.04.19195

Презентація персональної виставки живопису

Напередодні великого християнського свята Благовіщення у Полтавському літературно-меморіальному музеї І. Котляревського відкрита виставка живопису історика мистецтв, художника, реставратора станкового живопису, поета, музейника Кіма Григоровича Скалацького.

03.04.19332

Прикотилася писаночка до бібліотеки на гостину…

Здається, що писання, малювання, шкрябання та наклеювання вимагає багато часу, а його так бракує в наш комп’ютерний вік! Особливо складно віднайти час та терпіння для спільної роботи з невмілою малечею. Та здається, що у Марії Пісцової - завідувачки відділу етнографії Полтавського краєзнавчого музею імені В.Кричевського та постійної ведучої майстер-класів в бібліотеці-філіалі № 9 терпіння вистачить на всіх - і дітлахів і дорослих.

03.04.19282

Про «цифрові права» та участь у ІV Всеукраїнській конференції кіноклубів DOCUDAYS UA полтавського «Імпульсу»

Наприкінці березня цього року у Києві відбулась конференція кіноклубів медіа просвіти з прав людини DOCUDAYS UA. Взяти участь в конференції була запрошена модератор кіноклубу DOCUDAYS UA «Імпульс» при бібліотеці-філіалі №2 Юлія Коваленко.

03.04.19202

Документи подані для участі у конкурсному доборі на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

Відповідно до частини 5 і 6 статті 214 Закону України «Про культуру» управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради оприлюднює документи подані для участі у конкурсному доборі на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного.
Сторінки:  
План роботи
16.09.2019 – 22.09.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради