Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

29.03.19157

Перша виставка дитячих робіт художньої студії «Монмартр»

Переважно у студії навчаються дорослі люди, для яких малювання не є основною діяльністю, але є улюбленою справою, що допомагає в їх житті або професії. За період існування студії «Монмартр» її учні брали участь у міських виставках, проілюстрували декілька книжок полтавських поетів, а також створювали настінні розписи для дитячих садків та інтер’єрів дитячих приміщень.

28.03.19153

Оголошення щодо проведення жеребкування кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного

Відповідно до Закону України «Про культуру» та Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури, підпорядкованого управлінню культури виконавчого комітету Полтавської міської ради, добір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

З 11 березня по 24 березня 2019 року громадські організації подали до управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради листи із зазначенням кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. Для участі у жеребкуванні всього подали документи вісім кандидатів від чотирьох громадських організацій.

27 березня 2019 року обрано три кандидати від громадських організацій для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного шляхом жеребкування:

1. Оніщук Ларису Миколаївну

2. Свиридюк Наталію Олександрівну

3. Кірячок Наталію Василівну

28.03.19356

Наталка Доляк — гостя центральної бібліотеки

У центральній міській бібліотеці відбулася зустріч з відомою українською письменницею Наталкою Доляк, котра заради знайомства з полтавськими читачами приїхала до нашого міста з Вінниці. Вона є авторкою різножанрових романів, зокрема таких, як «Гастарбайтерки», «Заплакана Європа», «Чорна Дошка», «Загублений між війнами», детективу «Шикарне життя у Вупперталі», п’єс «Гастарбайтерські сезони» і «Квиток в один кінець», кіносценарію «Біженка».

28.03.19247

Полтава відзначає 210 річницю від дня народження Миколи Васильовича Гоголя

1 квітня 2019 року виповнюється 210 років від дня народження всесвітньо відомого майстра художнього слова, великого мислителя Миколи Васильовича Гоголя.

З нагоди відзначення цієї пам’ятної дати та з метою гідного вшанування пам’яті письменника у місті Полтава заплановано низку заходів:

27.03.19193

«Лялька-квітка» — короленківський майстер-клас

27 березня у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка відбувся майстер-клас з виготовлення ляльки-квітки.

26.03.19183

«Сліпий музикант» В. Г. Короленка

Під час весняних канікул учні 6-х класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Полтавської міської ради Полтавської області» відвідали інтегрований урок з елементами психологічного тренінгу «Шлях людини від темряви до світла».

26.03.19224

У виставковій залі Полтавського літературно-меморіального музею Володимира Короленка відкрилася виставка: «Ляльковий світ Полтавщини»

Виставка об’єднала роботи майстрів Полтавського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, керівників гуртків, дослідників традицій та технологій народної іграшки. Ініційована виставка працівниками Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

25.03.19225

До уваги учнів старших класів та їхніх батьків!

На виконання міської Програми партнерства між м. Полтава (Україна) та містами Фільдера (Німеччина) формується група із числа школярів старших класів (9-10 клас) загальноосвітніх шкіл м.Полтава для участі в двосторонньому обміні у вересні-жовтні 2019 року. Запрошуються школярі, які не були учасниками попередніх обмінів. Відбір проводиться на конкурсній основі. Умови участі в конкурсі: володіння німецькою мовою без словника, успішність у навчанні, комунікабельність, мистецькі нахили. Обов’язкова вимога – житлові умови (окрема кімната для проживання німецького школяра у родині). З собою мати письмову згоду батьків (зразок згоди додається).

Конкурс відбудеться 4 квітня о 14.00 за адресою: м. Полтава, майдан Незалежності, 5, Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради, прес-центр.

Телефон для довідок 52 56 27

Заявки для участі в конкурсі приймаються на електрону адресу kultura25627@ukr.net (з приміткою КОНКУРС) до 1 квітня (заявка додається).

25.03.19170

Весняні шкільні канікули розпочалися із майстер-класу "Лялька- мотанка — берегиня українських душ "

24 березня 2019 року Весняні шкільні канікули розпочалися із майстер-класу "Лялька- мотанка - берегиня українських душ " для маленьких, творчих, допитливих відвідувачів музею історії Полтавської битви із міста Дніпра. Разом із дітками консультативного центру "Апельсин" створили оберіг для їхньої родини, дізналися про секрети виготовлення, традиційну символіку і різновиди лялечок.

25.03.19183

На Відкритті виставки «Щоб нащадки пам’ятали»

22 березня 2019 року у ДІКЗ "Поле Полтавської битви" відбулося відкриття виставки "Щоб нащадки пам’ятали", присвяченої 380 річчю від дня народження гетьмана України Івана Мазепи.

Сторінки:  
План роботи
16.09.2019 – 22.09.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради