Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

01.03.19206

Перед читачами міської бібліотеки виступила відома письменниця з Тернополя

У полтавській міській бібліотеці-філіалі №2 відбулася творча зустріч з відомою українською поетесою, прозаїком, блогером Любов’ю Бурак, літературний псевдонім котрої Дзвінка Торохтушко.

01.03.19157

Юні таланти на гостинах у Короленка

В останній день зими літературна вітальня короленківського дому гостинно приймала дітей, батьків, вчителів із Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа № 24 Полтавської міської ради».

27.02.19233

ВИВЧАЛИ СУЧАСНІ КУЛЬТУРНІ ТРЕНДИ, ВЧИЛИСЬ СКЛАДАТИ ПРОЕКТИ

Представники Громадської організації Інша Освіта у партнерстві з програмою розвитку українського культурного сектору Culture Bridges 21-22 лютого провели в нашому місті воркшоп для менеджерів культури, участь у якому взяли представники Полтавської міської ЦБС - завідувач бібліотеки-філіалу №9 В. Дідик та бібліотекар В.Рябуха.

26.02.1994

Урок майстер-клас з піщаної анімації

22 лютого 2019 року за запрошенням Благодійної організації «Зернятко» на базі ЗОШ № 2 заступником директора Полтавської дитячої художньої школи Ганною Олександрівною Будущевою-Довгаль був проведений урок майстер-клас з піщаної анімації для дітей з особливими освітніми потребами.

22.02.19161

Документи подані для участі у конкурсному доборі на посаду директора Полтавського міського Будинку культури.

Відповідно до частини 5 і 6 статті 214 Закону України «Про культуру» управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради оприлюднює документи подані для участі у конкурсному доборі на посаду директора Полтавського міського Будинку культури з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних».

21.02.1990

Північна війна: історія великого кохання

16 березня 2019 р. о 10.30 годині запрошуємо усіх бажаючих на тематичну екскурсію "Велика Північна війна: історії великого кохання".

18.02.19138

ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ У ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ

На День закоханих Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка запросив полтавців долучитись до музейного проекту «Побачення в музеї. Романтичний марафон».

18.02.19107

«Дорога до щастя» — у ПМБК

14 лютого, до Дня закоханих, Народний театр «На Павленках» Полтавського міського Будинку культури презентував нову виставу «Дорога до щастя», за мотивами романтичної казки для дорослих Тамари Габе «Солдат і змія». Режисер-постановник - Галина Чернявська, асистент режисера - Антон Височанський.

18.02.19105

16 лютого 2019 року на тематичну екскурсію «Велика Північна війна: історії кохання» завітали студенти 1-го і 5-го курсу Полтавського університету економіки і торгівлі

Цього дня у стінах музею можна було почути про давні звичаї і традиції українського народу зі сватання та одруження, зустріти гетьмана України Богдана Хмельницького та Марусю Чурай, почути історії кохання відомих історичних особистостей: Григорія Сковороди, Пилипа Орлика, Карла ХІІ, Петра І, Августа ІІ Сильного та ін., дізнатися про романтичні стосунки гетьмана Івана Мазепи і Мотрі Кочубей за допомогою засобів пісочної анімації.

18.02.19136

Бісерне мереживо Тетяни Ваценко

Цілий місяць, із середини лютого до середини березня, полтавці та гості міста мають чудову можливість милуватися аутентичними бісерними прикрасами майстрині Тетяни Ваценко (молодшої), які представлені у виставковій залі Полтавського літературно-меморіального музею В.Г.Короленка.

Сторінки:  
План роботи
10.06.2019 – 16.06.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради