Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

30.05.19273

ВЕЛИКЕ ФАРБУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО! БІБЛІОМАЙДАНЧИК ЧЕКАЄ ВІДВІДУВАЧІВ!

Бібліотеки Полтави завжди були активними учасниками двомісячника чистоти та благоустрою в місті. Порядок має бути не лише в бібліотеці, а і навколо неї. І завершити двомісячник цього року вирішили достойно. Тому працівники бібліотеки-філіалу для дітей №9 задумались: раз у приміщенні бібліотеки триває ремонт, то зміни потрібні і у дворі!

30.05.19176

29 травня 2019 року відбувся випускний вечір у Полтавській дитячій художній школі

Випускники показали різні грані своєї майстерності: володіння пензлем і олівцем, кольором і формою; винахідливість і фантазію; знання історії і теорії мистецтва, результати роботи з глиною, майстерність володіння технікою витинанки та батика.

29.05.19268

У БІБЛІОТЕК НЕ БУВАЄ КАНІКУЛ!

В школах міста розпочалися канікули, а у бібліотекарів додалося роботи. Адже де можна знайти потрібну книгу для літнього читання, попрацювати, а подекуди і погратися в Інтернеті?

28.05.19135

З 16 по 26 травня 2019 року у місті Полтава перебувала делегація учнівської молоді з міста Боржомі (Грузія)

Традиційно, для наших гостей була підготовлена цікава та пізнавальна програма перебування. Кожного дня грузинські та українські школярі відвідували визначні місця не лише міста і області, а і України.

27.05.19171

Імпрези на садибі Панаса Мирного для відвідувачів Університету третього віку (ПУЕТ) «Минуле і сучасність»

Захід розпочався з екскурсії по меморіальній частині музею, потім гості зібрались в альтанці біля дому для обговорення на тему «Минуле і сучасність». До уваги гостей була представлена виставка «З родинного кола» робіт Наталії Свиридюк.

24.05.19324

Незабутні моменти «ПОШУКУ»: цікаві зустрічі в бібліотеці

В рамках програми книжкового ярмарку 23 травня львів’яни побували в полтавській міській бібліотеці-філіалі №4, де в теплій атмосфері відбулося їх спілкування з читачами.

22.05.19168

Літературно-мистецький квест «Йдуть до Панаса правнуки й онуки з цілющого напитись джерела»

20 травня у Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбувся літературно-мистецький квест «Йдуть до Панаса правнуки й онуки з цілющого напитись джерела», присвячений 170-річчю від дня народження письменника.

22.05.19332

Еко-день з письменницею Тетяною Горицвіт

Впродовж бібліотечного еко-дня пані Тетяна презентувала дітям свою книжку «Будиночок, що пахне евкаліптом». У книжці йдеться про необхідність збереження природи, турботи про тварин і птахів. Письменниця Тетяна Горицвіт- відома еко-активістка, в своїх творах вона часто торкається екологічної проблематики.

21.05.19376

ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИЖКОВІ НОВИНКИ: ДЕНЬ НОВОЇ КНИГИ

20 травня для шанувальників книги тут були підготовлені книжкові виставки, перегляди літератури, на яких були представлені численні художні новинки.
Сторінки:  
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради