Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

12.03.19310

Пряма трансляція другого засідання конкурсної комісії

Пряма трансляція другого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Полтавського міського Будинку культури.

11.03.19219

6 березня у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені М. Ярошенка відбулося відкриття виставки художньої студії «Первоцвіт»

Представлена виставка дитячих робіт об’єднала роботи більш як 25 учасників. До експозиції включені роботи виконані фарбами, пластиліном, ліплення з солоного тіста, аплікація з тканини, м’які іграшки. Героями багатьох робіт є тварини.

11.03.19197

Загальноміське етносвято «Масляна»

10 березня 2019 року на Театральні площі сотні полтавців та гостей міста цілими родинами відвідали традиційне загальноміське етносвято «Масляна».

11.03.19171

«Українська класика в українській хаті» у меморільному комплексі-садибі І. П. Котляревського з нагоди відзначення Шевченківських днів

Музична програма «Українська класика в українській хаті» підготовлена викладачами та вихованцями Полтавської дитячої музичної школи №3, які є добрими друзями музею.

07.03.19216

Полтавська міська рада запрошує 10 березня з 11: 00  на Театральній площі стартує традиційне загальноміське етносвято «Масляна».

На гостей свята чекає: театралізована концертна програма, тематичні конкурси, майданчик рекордів, фотозони, майстер-класи з хенд-мейду, виступи кращих творчих колективів та виконавців міста.

Для маленьких полтавців працюватиме ляльковий театр від Полтавського академічного обласного театру ляльок, цікаві майстер-класи з сувенірами.

Під час свята діятиме виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Містечко майстрів» та святкова торгівля. Традиційно, усі присутні матимуть змогу поласувати смачними млинцями та чаєм!

07.03.19218

На презентації виставки книжкового екслібрису члена НСХУ Бориса Романова «Шевченкіана»

З нагоди відзначення 205-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка у виставковій залі Полтавського літературно-меморіального музею І. Котляревського 06 березня 2019 р. відкрита персональна виставка книжкового екслібрису члена НСХУ Бориса Романова – «Шевченкіана». Виставка влаштована за підтримки видавця, колекціонера, мецената О.М. Петренка.

07.03.19186

5 березня 2019 року в Полтавській міській школі мистецтв «Мала академія мистецтв» відбувся концерт присвячений Шевченківським дням в Україні

Це дійство, в якому дуже гарно були показано поетичне слово Т.Г.Шевченка, його внесок в усі сфери життя людини.

06.03.19365

ПРО ЛЮДСЬКІ ПРИСТРАСТІ ТА ЗАЛЕЖНОСТІ ВЕЛИ РОЗМОВУ В БІБЛІОТЕКАХ МІСТА

Застерегти молодь від залежностей, які можуть загрожувати самому життю - такою була мета бесіди «Майбутнє без наркотиків», що відбулась в бібліотеці-філіалі №10.

06.03.19171

4 березня відбувся концерт учнів та викладачів Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв»

Святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня. Всі присутні почули мелодійні українські пісні у виконанні вокальних та інструментальних ансамблів школи, а також насолоджувалися виступами зразково-хореографічних ансамблів «Пірует» та «Фуете».

06.03.19184

«Наші перші малюнки»

Учні відділення початково-естетичного виховання, а це дітки 4-5 років, намалювали свої перші малюнки. Всі свої творіння вони присвятили своїм найкращим матусям.
Сторінки:  
План роботи
16.09.2019 – 22.09.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради