Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

06.05.19325

Подих літа

Навкруги ще буяє травень, але багато хто з нас вже мріє про літнє тепло, відпочинок на природі, побіля річки чи моря.

Майстриня, що працює в техниці соломоплетіння, Олена Опанасюк запрошує всіх полтавців до виставкової зали музею В.Г.Короленка, де 3 травня відкрилася незвичайна виставка її роботи.

03.05.19323

ЗМІНЮВАТИСЬ, АЛЕ НЕ ЗРАДЖУВАТИ!

Яке воно, ваше звичне уявлення про бібліотеку? Тиша, академічний спокій? А ось і ні! Тому що бібліотеки нашого міста - це безкоштовний інтернет і центри голосування за Бюджет участі, зали, в яких звучать співи народних колективів не лише міста, а і Полтавського району, демонструються кінофільми, проводяться численні зустрічі - як з письменниками, так і просто нашими сучасниками - учасниками бойових дій, ліквідаторами аварії на ЧАЕС, підприємцями - з тими, кого називають особистостями.

03.05.19287

Увага, оголошення!

Міський Духовий оркестр "Полтава" оголошує конкурс на заміщення вакантної посади артиста

02.05.19479

ЗБЕРІГАЄМО ІСТОРИЧНУ ПАМ’ЯТЬ: БІОБІБЛІОГРАФІЧНА ГОДИНА З НАГОДИ 140-РІЧЧЯ ВИДАТНОГО ПОЛТАВЦЯ С. ПЕТЛЮРИ

В читальному залі бібліотеки-філіалу №5 відбулась біобібліографічна година "Я вірю, що Україна, як держава буде", присвячена Симону Петлюрі.

26.04.19335

Відкрито персональну виставку Сергія Баранника «Малярство»

Сергій Олексійович Баранник – український художник (графік, живописець, монументаліст), член Національної спілки художників України (1987), голова правління Маріупольської організації Національної спілки художників України. Заслужений художник України (2009).

26.04.19375

25 квітня на Театральній площі відбулось загальноміське свято «Великдень у Полтаві»

Гостей свята зустрічали різноманітні фотозони, арт-об’єкт – «дерево бажань», майстер-класи з розпису писанки, виготовлення іграшок з тканини, поробки з фетру та пластиліну. На сцені розважали найкращі вокалісти, солісти та хореографічні колективи.

26.04.19252

Кінотренінг «Українське Полісся і долі» з нагоди 33-річниці Чорнобильської катастрофи

Безпрецедентна за масштабами і наслідками техногенна катастрофа стала національною трагедією для багатьох народів, вона прирекла на страждання мільйони людей, породила тривогу за майбутнє дітей, змінила середовище їхнього проживання і навіть психологію.

26.04.19291

Урок музичної терапії

Ансамбль скрипалів Полтавської дитячої музичної школи №1 імені П.Майбороди разом з викладачами Єфремовою Н.В., Лисенко Т.Ф. привітали пацієнтів дятичого відділення Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні імені О.Ф.Мальцева.

25.04.19276

Виставка творчих робіт вихованців Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості «Світле свято Воскресіння»

Весняної чарівно-магічної пори, коли все живе пробуджується, а кожна християнська душа живе в очікуванні очищення і дива, у Полтавському літературно-меморіальному музеї І. Котляревського відкрилась тематична виставка «Світле свято Воскресіння» творчих робіт вихованців Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості.

24.04.19313

Працівники галузі культури долучилися до двомісячника чистоти й благоустрою

24 квітня 2019 року в рамках двомісячника чистоти й благоустрою міста на об’єктах культурної спадщини Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви» відбулося прибирання території.

Сторінки:  
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради