Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

13.01.2038

Шановні полтавці та гості міста! 19 січня 2020 року на Театральній площі о 12. 00 відбудеться традиційний «Фестиваль Свято Сала» та закриття головної ялинки міста.

На гостей фестивалю чекає особлива родинна атмосфера, незабутнє дійство з концертною програмою, ігри та розваги для дітей та дорослих, майстер-класи, новорічний ярмарок та виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Містечко майстрів», цікаві конкурси з тематичними подарунками та смачними сюрпризами, а також неймовірна фотозона.

13.01.2028

Міжнародний день музейного селфі у Полтаві

З 2014 року за ініціативи відомої британської блогерки та мистецтвознавиці Мар Діксон започаткована міжнародна акція «селфі» в музеї. З метою популяризації національного культурного надбання до міжнародного проєкту у 2016 році приєдналися українські музеї. В Полтаві вчетверте акція «селфі» в музеї відбудеться, як і у всьому світі, - 15 січня 2020 року.

13.01.2055

Полтавських школярів під час зимових шкільних канікул запрошуємо відвідати на пільговій основі музеї базової мережі закладів культури

Акція триватиме з 02 по 19 січня 2020 року. На період дії акції музеї працюватимуть без вихідних днів та надаватимуть пільгову знижку цільовій аудиторії у розмірі 50% від вартості вхідного квитка.


11.01.2019

Дивовижне життя капелюшок

10 січня у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка відкрилася виставка «Дивовижне життя капелюшок» класного керівника Телеп Лілії Іванівни та батьківського колективу 3-Б класу Полтавської гімназії № 33.

10.01.2033

ДЖАЗОВЕ РІЗДВО У ПОЛТАВСЬКОМУ ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ

Справжньою насолодою для поціновувачів музичного мистецтва став концерт «Джазове різдво», який відбувся 5 січня в рамках проекту «Музичні вечори в Художньому музеї».

09.01.2020

Напрошуємо на новорічну казку « Новий рік у Полтаві»

Свята продовжуються разом зі студією естрадного вокалу Генадія Рагуліна
Для відвідувачів парку, пропонуємо до перегляду новорічну казку " Новий рік у Полтаві"
11 січня початок о 12:00 Танцювальний майданчик
Чекаємо на Вас!

08.01.2023

Департамент культури, молоді та спорту оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст. Стаж роботи за фахом не менше 1 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Необхідне знання Законів України «Про культуру», «Про охорону культурної спадщини», «Про туризм», «Про музеї та музейну справу», «Про бібліотеки та бібліотечну справу», «Про позашкільну освіту», «Про бюджетну систему України», інших нормативно-правових актів у сферах культури та туризму. Досконале володіння державною мовою, знання іноземної мови (бажано), вміння працювати з комп’ютером, організаторські здібності.

02.01.2038

Майстер-клас із виготовлення іграшок-оберегів у етностилі

28 грудня у Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбувся майстер-клас із виготовлення іграшок-оберегів у етностилі. Гості навчались виготовляти янголяток та підсвічники, які прикрасять їхні оселі та вбережуть від лиха.

26.12.1943

На вогник Короленківської ялинки

Короленківська ялинка – традиційне свято, що було започатковане ще на початку ХХ ст. родиною письменника після переїзду до Полтави у 1900 році.
Сторінки:  
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради