Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

21 березня у Міжнародний день людей із синдромом Дауна відбулося офіційне відкриття фотовиставки «Сонячні діти серед нас»

22.03.18647

21 березня об 11:00 у приміщенні Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка відбулася презентація фотовиставки, учасниками якої стали відомі полтавці та діти із синдромом Дауна. Організаторами фото проекту став благодійний фонд «Карітас Полтава» та Людмила Герасименко, мама, що виховує сонячного сина Богдана.

Метою проекту є привернення уваги громадськості до питань дітей з особливими потребами, що проживають у нашому місті, та налагодження співпраці між громадськими організаціями, що опікуються вихованням та розвитком дітей із порушенням розвитку.

Головним етапом проекту стала участь у фотозйомці відомих меценатів, волонтерів та перших осіб міста, що сприяють покращенню умов життя дітей та їхніх сімей. Проект підтримав мер міста Олександр Мамай та відомі Полтавці: Оксана Деркач, Марія Бойко, Олександр Залужний, Юрій Бублик, Костянтин Іщейкін, Наталія Сулаєва, Володимир Раковецький

.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради