Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

08.02.19391

CODE CLUB : ПРОЕКТ З БРИТАНІЇ ПРАЦЮЄ В БІБЛІОТЕЦІ ДЛЯ ДІТЕЙ ПОЛТАВИ!

Безкоштовний гурток з навчання програмуванню працює в міській дитячій бібліотеці на Грушевського,10. Проводить заняття Наливайко Олександр Станіславович, керівник гуртка, який є офіційним регіональним координатором національної волонтерської мережі британського проекту для дітей 8-13 років Code Club Ua в місті Полтава та області.

08.02.19222

Вистака малюнків «Святковою стежиною від Дня святого Миколая до світлого Христового Воскресіння»

Творчість дітей КЗ "Полтавської загальоосвітньої школи І-ІІІ ст. №24" представлена в живописних та декоративно-прикладних роботах (витинанки, орігамі, в’язання). В школі працює "творча лабораторія" під керівництвом Алли Володимирівни Бережної, вчителя предметів естетичного циклу.

07.02.19322

До 10 лютого 2019 року продовжується добір кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісі

Щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Полтавського міського Будинку культури

06.02.19337

Зустріч «Свідомий українець», присвячена 155-річчю від дня народження Володимира Івановича Самійленка

2019 року у Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного було започатковано літературно-мистецький проект «Тут багатьох збирала творча спілка…». У рамках цього проекту 6 лютого відбулась перша зустріч «Свідомий українець», присвячений 155-річчю від дня народження Володимира Івановича Самійленка.

06.02.19331

Запрошуємо на концертну програму «Його Величність Штраус»

Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради та творчий колектив Міського духового оркестру «Полтава» запрошують на концертну програму «Його Величність Штраус», яка відбудеться 12 березня 2019 року о 18:30 у Палаці дозвілля «Листопад».

05.02.19191

100-річчю Полтавського художнього музею присвячується

2019 рік для Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені М.Ярошенка ювійний!

05.02.19391

БІСЕРНІ ВАКАЦІЇ РОЗПОЧАЛИСЯ!

Сипонуло цієї зими колючим снігом, дихнуло непривітним зловісним холодом, ненависні бурульки чи не на кожному даху загрожують перехожим… А в бібліотеці для дітей, що на Халтуріна, 19 – тепло і затишно. Тут панує творча атмосфера.

31.01.19327

Майстер-класи від викладачів Полтавської дитячої художньої школи

В Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді в рамках проведення Обласного фестивалю майстер-класів художньої творчості для дітей з особливими освітніми потребами активну участь взяли викладачі Полтавської дитячої художньої школи.

31.01.19198

Відкритий регіональний семінар з вирішення педагогічних проблем

30 січня 2019 року в приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко був проведений відкритий регіональний семінар з вирішення педагогічних проблем, що спрямовані на підвищення якості початкової освіти в мистецькій школі для викладачів музично-теоретичних дисциплін мистецьких шкіл та вищих мистецьких закладів І-ІІ рівня акредитації на тему: «Розвиток музичного слуху та творчих навичок учнів на різних етапах навчання» за участю провідних викладачів мистецьких навчальних закладів Київської, Харківської, Дніпровської та Полтавської областей.

31.01.1930

Виконавчий комітет Полтавської міської ради продовжує прийом робіт на щорічний літературний конкурс на здобуття премії імені М. В. Гоголя серед учнівської та студентської молоді м. Полтава

Виконавчий комітет Полтавської міської ради продовжує прийом робіт на щорічний літературний конкурс на здобуття премії імені М.В.Гоголя серед учнівської та студентської молоді м. Полтава.

На конкурс подаються роботи у жанрах: есе, нарис, оповідання, вірші, поема, ода, п’єса. Обсяг конкурсних робіт для прозового або драматичного твору - не більше 20 друкованих сторінок, поетичного - не більше 10 віршів.

Переможцям та призерам конкурсу у кожній віковій групі (молодша: 13 - 15 років, середня: 16 - 18 років, старша: 19 - 28 років) присуджується персональна премія, учасникам конкурсу за рішенням журі - заохочувальна премія.

Конкурсні роботи подаються до 15 лютого 2019 року.

Прийом конкурсних робіт відбувається в міському методичному кабінеті управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради
(м. Полтава, вул. Івана Мазепи, 27а).

Детальніше за тел. (0532) 68-00-79.

Сторінки:  
План роботи
16.09.2019 – 22.09.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради