Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Протокол Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів мистецьких шкіл "Барви Полтави" частина ІІ

27.11.18331

Номінація В Ансамблі малого складу

І категорія, молодша група

Дипломант

Тріо «М.М.М.»:

Ткаченко Михайло

Коган Михайло

Івахов Матвій

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди

м. Полтава

Дипломант

Дует акордеоністів:

Барковський Дмитро

Марчук Максим

Запорізька ДМШ №1

м.Запоріжжя

III

Ансамбль балалаєчників

Щербина Ярослав

Базарний Микола

Барило Владислав

Терещенко Максим

КЗ «Липоводолинська ДШМ» Липоводолинської

районної ради

смт Липова Долина

Сумська обл.

III

Квартет баяністів:

Фесенко Дмитро

Климчак Олексій

Пєх Владислав

Гадлевський Федір

Лозівська ДШМ №1

м. Лозова Харківська обл.

III

Ансамбль баяністів:

Пухеренко Максим

Русавський Артем

Подленко Валентин

Подленко Маргарита

Хорольський ПСМНЗ (ДМШ)

м. Хорол Полтавська обл.

III

Дует бандуристок:

Главацька Вікторія

Рашківська Крістіна

Хотинська музична школа

м. Хотин Чернівецька обл.

III

Дует домристів:

Лизогубенко Олена

Лизогубенко Христина

Запорізька ДМШ №1

м.Запоріжжя

II

Квінтет акордеоністів:

«Смайлики»

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди м. Полтава

II

Дует акордеоністів:

Бондаренко Вероніка

Малишев Клім

КПСМНЗ «ДМШ №8

ім. П.Д. Гайдамаки»

м. Харків

II

Інструментальний дует:

Захарченко Олексій

Щербиновський Данило

Панютинська ДМШ

Лозівської міської ради

смт. Панютине Харківська обл.

I

Дует бандуристок

Безуглова Маргарита

Білоусова Софія

Вінницька ДМШ №1

м. Вінниця

ГРАН-ПРІ

Інстрементальний дует:

Роман Софія

Курінна Софія

Полтавська МШМ

«Мала академія мистецтв»

імені Раїси Кириченко

Номінація В Ансамблі малого складу

ІІ категорія, середня група

Дипломант

«VENCEL SISTERS»

Венцковська Поліна

Венцковська Валерія

Студія практики Інститут музики ім. Р.М. Глієра

м. Київ

Дипломант

Ансамбль «Чарівні струни»

Полтавська МШМ «Мала академія мистецтв»

ім.Р.Кириченко

Дипломант

Дует: Коханенко Стефанія,

Коваль Олександр

Запорізька ДМШ №1

м. Запоріжжя

Дипломант

Дует акордеоністів:

Хамед Абд Алла

Міхненко Максим

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П.Шаповаленка

м.Полтава

III

Квартет «Лтава»:

Плис Іван

Москвітін Юрій

Томіліна Софія

Черняєва Євгенія

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди

м. Полтава

III

Квартет гітаристів:

Половинкін Максим

Бородатий Данило

Чередніченко Андрій

Калініченко Микола

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П. Шаповаленка

м. Полтава

III

Дует баяністів:

Пахомов Владислав

Шевченко Дар’я

В. Писарівська ДМШ

смт В. Писарівка

Сумська обл.

III

Дует гітаристів:

Костенко Ігор

Засухін Ростислав

Херсонська ДМШ №1

м. Херсон

II

Дует бандуристів:

Найпак Катерина

Аршава Олена

Люботинська ДМШ

м. Люботин

Харківська обл.

I

Дует гітаристів:

Моргун Ярослав

Ситник Ілля

Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця

м. Миргород

Полтавська обл.

I

Дует:

Синягівський Микола

Іщенко Артем

Полтавська МШМ

«Мала академія мистецтв»

імені Раїси Кириченко

м. Полтава

Номінація В Ансамблі малого складу

ІІІ категорія старша група

Дипломант

Ансамбль викладачів «Елегія» Труш А.В.

Остапенко О.Л.

Єфімцева А.С.

Шевченко Д.С.

Ромоданівська ДМШ

смт Ромодан

Полтавська обл.

III

Ансамбль викладачів

КЗ «Липоводолинська ДШМ» Липово-долинської районної ради Сумська обл.

III

Дует баяністів:

Кошаренко Іван

Плющенко Максим

Харківська ДМШ №5

ім. Римського-Корсакова

м. Харків

III

Інструментальний ансамбль:

Гурікова Н.О.,

Побочій Б.В.

Кременчуцька ДМШ №1

ім. П.І. Чайковського

Полтавська обл.

II

Дует викладачів гітаристів:

Клочко О.В.,

Нікітіна Д.М.

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди

м. Полтава

II

Дует домристів:

Філоненко Н.І.,

Колодюк А.В.

Конц.:Миронько І.О.

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П. Шаповаленка

м. Полтава

II

Інструментальний дует

Самілик В.М.,

Гуща С.В.

КЗ «Липоводолинська ДШМ» Липово-долинської районної ради, смт Липова Долина, Сумська обл.

II

Інструментальне тріо:

Місєвич О.В.,

Прокоф’єв Є.Є.,

Красилець О.М.

Запорізька ДМШ №1

м. Запаріжжя

II

Дует викладачів «River Duo»

Чайка Т.В.,

Терновий О.О.

МКЗК Дніпровська ДМШ №16

м. Дніпро

II

Педагогічний інструментальний квартет «Delicia»

Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі

м. Полтава

II

Дует домристів:

Гурікова Н.О.,

Ткачов В.С.

Концертмейстер: Макарова О.Є.

Кременчуцька ДМШ №3

м. Кременчук

Полтавська обл.

I

Тріо викладачів бандуристів:

Коновал О.М., Бойко Т.Ю.,

Білієвська Н.М.

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди

м. Полтава

I

Ансамбль викладачів «Парафраз»

Євженко О.Л.,

Григор’єва Н.І.,

Кольченко Ж.В.,

Пашкова О.В.,

Бондар Л.В.

Кременчуцька ДМШ №2

м. Кременчук

Полтавська обл.

I

Унісон домристів:

Філоненко Н.І.,

Колодюк А.В.,

Рідкобород Т.В.,

Човнова Ю.В.,

Гречкосій Т.А.

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П. Шаповаленка

м. Полтава

Номінація С Ансамблі великого складу

І категорія молодша група

Дипломант

Ансамбль бандуристів Лохвицької ДМШ

ім. І.О. Дунаєвського

Лохвицька ДМШ

ім. І.О. Дунаєвського

м. Лохвиця Полтавська обл.

Дипломант

Ансамбль домристів

Запорізька ДМШ №1 м. Запоріжжя

III

Ансамбль домристів

КЗ ТМР «Тростянецька ДМШ

ім.Чайковського» м. Тростянець Сумська обл.

II

Ансамбль народних інструментів «Візерунки»:

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П. Шаповаленка м. Полтава

II

Ансамбль гітаристів «Серенада»

КПСМНЗ «ДШМ №3» м. Харків

І

Ансамбль бандуристів «Джерельце»

Полтавська МШМ «Мала академія мистецтв»

імені Раїси Кириченко

Номінація С Ансамблі великого складу

ІІ категорія середня група

Дипломант

Ансамбль акордеоністів «Експресія»

Харківська ДШМ №3 м. Харків

Дипломант

Ансамбль бандуристів «Веселка»

Полтавська МШМ «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко

Дипломант

Ансамбль бандуристів

Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі

III

Ансамбль домристів «Сувенір»

КПМНЗ «КММШ №4» КМР м. Кривий Ріг

III

Ансамбль баяністів та акордеоністів «Калейдоскоп»

Сумська ДМШ №2 м. Суми

III

Ансамбль гітаристів «Резонанс»

МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. О. Гончара» м. Дніпро

ІІІ

Ансамбль бандуристів

Зінківська ДМШ, Полтавська обл.

II

Ансамбль бандуристів

КПМНЗ «КММШ № 4» КМР м. Кривий Ріг

II

Ансамбль «Веселий акордеон»

Полтавська МШМ «Мала академія мистецтв»

імені Раїси Кириченко

II

Ансамбль гітаристів

Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі

I

Ансамбль гітаристів «Консонанс»

КПМНЗ «КММШ № 4» КМР м. Кривий Ріг

I

Ансамбль гітаристів

КЗ ТМР «Тростянецька ДМШ ім..Чайковського» м.Тростянець Сумська обл.

Номінація С Ансамблі великого складу

ІІІ категорія старша група

III

Педагогічний ансамбль народних інструментів

Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі

II

Ансамбль викладачів «Дивограй»

Глобинська ДШМ

Великокринківська музична школа м. Глобине

Полтавська обл.

І

Ансамбль народних інструментів «Заграва»

Полтавська ДМШ №1 ім. П. Майбороди

Всі новини
План роботи
02.12.2019 – 08.12.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради