Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

29.01.19218

Наталія Сташкевич: незвичайність звичайного паперу

25 січня у малій виставковій залі (прес-центрі) Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка відкрилась персональна виставка Наталії Сташкевич «Незвичайність звичайного паперу». В експозиції – добірка унікальних витинанок, які дивують вишукано-лаконічною мовою, мережаною філігранністю, надзвичайною оригінальністю.

29.01.19257

28 січня — 99 річниця з дня смерті класика української літератури Панаса Мирного (Панаса Яковича Рудченка)

Цього дня влаштовано лінійку пам’яті та покладання квітів на могилу та до пам’ятника класику української літератури.

28.01.19389

Зустріч з письменницею Наталкою Шевченко

Авторка популярних романів, яка не раз була відзначена журі Міжнародного конкурсу "Коронація слова", дуже тепло і приязно спілкувалася з читачами.

25.01.19215

Прощання з Ігорем Петровичем Півнем відбудеться 26 січня о 09. 30 у приміщенні Полтавського міського Будинку культури

Прощання з Ігорем Петровичем Півнем відбудеться 26 січня о 09.30 у приміщенні Полтавського міського Будинку культури (центральне фойє), за адресою: майдан Незаленжності, 5, м.Полтава.

24.01.19280

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ

Колектив Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради та галузь культури міста глибоко сумує з приводу непоправної втрати – передчасної смерті 24 січня 2019 року Ігоря Петровича Півня, директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

Ігор Петрович закінчив Полтавське вище командне училище зв’язку та Київський військовий інститут управління та зв’язку. Працював на посаді командира взводу та начальника центру спеціального зв’язку вузла зв’язку польової бригади зв’язку, виконував обов’язки на посаді викладача кафедри спеціального зв’язку, начальника науково-дослідної лабораторії, начальника служби безпеки зв’язку Полтавського військового інституту зв’язку, пізніше – доцента кафедри військових телекомунікаційних мереж та захисту інформації факультету засобів військового зв’язку військового інституту телекомунікації та інформатизації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Мав звання підполковника. З 2009 року працював на посаді директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

Це була добра і щира людина. Його активність, цілеспрямованість і наполегливість були для нас прикладом. Він назавжди залишиться в нашій пам’яті мудрим керівником, надійним другом.

Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати дружині Світлані, синові Ігорю, рідним і близьким покійного.

24.01.19267

Викладачі ПДХШ отримали призи та подяки за участь і перемоги у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Щаслива дитина — квітуча Україна»

На дворі напрочуд сніжна зима вибудовує пухнасті фортеці, а у затишній виставковій залі Полтавської дитячої художньої школи сяє тепле сонечко дитячих посмішок.

24.01.19360

ТИ ЄДИНА, УКРАЇНО, ТИ НА ВСІХ ОДНА!

22 січня в Україні відзначали 100 років проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР - День Соборності.

23.01.19470

ДЕНЬ ЄДНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня 2019 року ми відзначили 100 років з дня проголошення Акту злуки – акту про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

23.01.19212

Знайомство із новим книжковим виданням

22 січня 2019 року в День Соборності України, в музеї В.Г.Короленка відбулася презентація книги про двох видатних синів нашої держави Володимира Вернадського та Володимира Короленка. Книга має промовисту назву: «В. І. Вернадський та В. Г. Короленко: у поєднанні доль і поглядів».
Сторінки:  
План роботи
16.09.2019 – 22.09.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради