Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

05.04.19276

Тематичній екскурсії «Велика Північна війна: історії великого кохання»

5 квітня у стінах музею історії Полтавської битви знову звучить тема кохання і війни на тематичній екскурсії "Велика Північна війна: історії великого кохання" для вчителів міста Полтави.

05.04.19343

Відбувся пізнавальний квест з історії України «Скарби музею історії Полтавської битви»

Діти здійснили екскурс в історію України, Великої Північної війни та героїчну добу козацтва. Виконали ряд цікавих пошукових завдань, відгадали ребуси, кросворди, пазли, шифрограми і за допомогою карти на території музею знайшли свій скарб!

05.04.19273

Презентація книжки для дітей Тетяни Ваценко «Курдуплик»

В прес-центрі Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулась презентація книжки для дітей Тетяни Ваценко "Курдуплик".

Захід пройшов у теплій сімейній атмосфері, привітання надходили з Італії та Прибалтики.

05.04.19344

Презентація персональної виставки живопису

Напередодні великого християнського свята Благовіщення у Полтавському літературно-меморіальному музеї І. Котляревського відкрита виставка живопису історика мистецтв, художника, реставратора станкового живопису, поета, музейника Кіма Григоровича Скалацького.

03.04.19529

Прикотилася писаночка до бібліотеки на гостину…

Здається, що писання, малювання, шкрябання та наклеювання вимагає багато часу, а його так бракує в наш комп’ютерний вік! Особливо складно віднайти час та терпіння для спільної роботи з невмілою малечею. Та здається, що у Марії Пісцової - завідувачки відділу етнографії Полтавського краєзнавчого музею імені В.Кричевського та постійної ведучої майстер-класів в бібліотеці-філіалі № 9 терпіння вистачить на всіх - і дітлахів і дорослих.

03.04.19422

Про «цифрові права» та участь у ІV Всеукраїнській конференції кіноклубів DOCUDAYS UA полтавського «Імпульсу»

Наприкінці березня цього року у Києві відбулась конференція кіноклубів медіа просвіти з прав людини DOCUDAYS UA. Взяти участь в конференції була запрошена модератор кіноклубу DOCUDAYS UA «Імпульс» при бібліотеці-філіалі №2 Юлія Коваленко.

03.04.19334

Документи подані для участі у конкурсному доборі на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

Відповідно до частини 5 і 6 статті 214 Закону України «Про культуру» управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради оприлюднює документи подані для участі у конкурсному доборі на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

29.03.19259

Перша виставка дитячих робіт художньої студії «Монмартр»

Переважно у студії навчаються дорослі люди, для яких малювання не є основною діяльністю, але є улюбленою справою, що допомагає в їх житті або професії. За період існування студії «Монмартр» її учні брали участь у міських виставках, проілюстрували декілька книжок полтавських поетів, а також створювали настінні розписи для дитячих садків та інтер’єрів дитячих приміщень.

28.03.19249

Оголошення щодо проведення жеребкування кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного

Відповідно до Закону України «Про культуру» та Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури, підпорядкованого управлінню культури виконавчого комітету Полтавської міської ради, добір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

З 11 березня по 24 березня 2019 року громадські організації подали до управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради листи із зазначенням кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. Для участі у жеребкуванні всього подали документи вісім кандидатів від чотирьох громадських організацій.

27 березня 2019 року обрано три кандидати від громадських організацій для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного шляхом жеребкування:

1. Оніщук Ларису Миколаївну

2. Свиридюк Наталію Олександрівну

3. Кірячок Наталію Василівну

28.03.19528

Наталка Доляк — гостя центральної бібліотеки

У центральній міській бібліотеці відбулася зустріч з відомою українською письменницею Наталкою Доляк, котра заради знайомства з полтавськими читачами приїхала до нашого міста з Вінниці. Вона є авторкою різножанрових романів, зокрема таких, як «Гастарбайтерки», «Заплакана Європа», «Чорна Дошка», «Загублений між війнами», детективу «Шикарне життя у Вупперталі», п’єс «Гастарбайтерські сезони» і «Квиток в один кінець», кіносценарію «Біженка».
Сторінки:  
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради