Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

20.12.18443

ЗИМОВІ СВЯТА ЗУСТРІЧАЄМО, ГАРНІ КНИГИ ЧИТАЄМО!

Добігає кінця рік, і напередодні улюбленого, безтурботного новорічного свята в книгозбірнях міста також панує піднесений настрій. В очікуванні дива від Святого Миколая книжкові вітання улюбленцю дітлахів підготували в бібліотеці-філіалі №6: завдяки представленим на виставці «Вітання Миколаю» книгам можна дізнатись багато цікавого про традиції зустрічі зимових свят у наших предків.

20.12.18229

Відкриття Короленківської ялинки!

Традиційні новорічні ранки біля Короленківської ялинки розпочалися цього року саме на свято Святого Миколая. Понад 100 дітей з Розсошинської гімназії завітали в гості до Діда Мороза та Снігуроньки, поросятка Фунтика та Беладони. Згадали про традиції святкування Різдва у родині письменника Володимира Короленка а також весело провели час, граючись, танцюючи, співаючи навколо ялинки.

20.12.18275

19 грудня у Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбулось відкриття виставки вишитих портретів та цитат Т. Г. Шевченка «Образ і слово Кобзаря у вишивці».

Проект створювався за задумом та пропозицією автора розробок схем, лауреата премії імені Панаса Мирного Григорія Кисіля. Організатором та координатором проекту стала вишивальниця, майстриня фриволіте Катерина Калініченко.

19.12.18210

19 грудня 2018 року на свято Святого Миколая у музеї історії Полтавської битви стартували новорічні майстер — класи!

19 грудня 2018 року на свято Святого Миколая у музеї історії Полтавської битви стартували новорічні майстер - класи! Учасниками сьогоднішнього "Різдвяного янгола" стали дуже позитивні, відкриті, веселі іноземні гості зі США. Віднині наш український янгол оберігатиме і американські сім’ї!

19.12.18215

17 грудня в Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбувся майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас

Учасники заходу мали можливість навчитися виготовляти власними руками об’ємні сніжинки, яскраві ялинки, янголят, вирізувати ажурні сніжинки та інші прикраси.

18.12.18205

18 грудня на території музейного містечка ДІКЗ «Поле Полтавської битви» відбулося відкриття новорічної ялинки

18 грудня 2018 року на території музейного містечка ДІКЗ "Поле Полтавської битви" відбулося відкриття новорічної ялинки мікрорайону Яківці.

18.12.18246

19 грудня, у День Святого Миколая на Театральній площі відбудеться відкриття Головної міської ялинки

У програмі:- концертна програма та вітання Святого Миколая;- виступи кращих творчих колективів;- конкурси, ігри та розваги, яскраві казкові герої;- новорічний ярмарок.

18.12.18218

Світла пам’ять про короленківський рід

18 грудня у літературно-мистецькій вітальні короленківської садиби зібралися численні шанувальники таланту Наталії Сергіївни Ляхович, правнуки письменника В.Г.Короленка. Життєвий шлях цієї щедро обдарованої людини завершився 8 листопада цього року, але ж здавна відомо: у творчому світі смерті не існує. Вірші, графічні малюнки, флористичні картини мисткині продовжують дивувати й брати в полон всіх, хто слухає й споглядає, і це вже назавжди.

14.12.18203

Інформація

За результатами конкурсу МДО "Полтава" на заміщення вакантної посади - "артист духового оркестру" інструмент тромбон, проведеного 11.12.2018 року, визначено переможцем конкурсного відбору Кухаренка Володимира Володимировича.

13.12.18493

ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА ДОПОМОЖЕ…БІБЛІОТЕКА. Всеукраїнський тиждень права в бібліотеках міста триває

За усталеною традицією бібліотеки нашого міста беруть активну участь у масштабному просвітницькому проекті – Всеукраїнському тижні права, який відкривається 10 грудня – в Міжнародний день прав людини. В рамках тижня в бібліотеках створюються книжкові виставки, проводяться правоосвітні заходи.
Сторінки:  
План роботи
16.09.2019 – 22.09.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради