Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

04.03.19322

Відомості про умови праці та матеріально-технічну базу Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного

Полтавський літературно-меморіальний музей Панаса Мирного (далі – Музей) є музейною установою, що належить до базової мережі закладів культури м. Полтави, орган управління – Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради.

04.03.19313

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

04.03.19274

Оголошення щодо результатів першого засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Полтавського міського Будинку культури

За результатами першого засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Полтавського міського Будинку культури, яке відбулось 1 березня 2019 року, до участі у конкурсному доборі на посаду директора Полтавського міського Будинку культури допущені

01.03.19289

Музейний урок «Полтава у житті та творчості Тараса Шевченка»

27 лютого 2019 року з нагоди 205-ої річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка у меморіальній Садибі І.П. Котляревського відбувся музейний урок «Полтава у житті та творчості Т.Г.Шевченка.

01.03.19498

ВІД ОБГОВОРЕННЯ ШВЕДСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Круглий стіл на тему: «Сучасна шведська література для дітей» (за сприяння Посольства Швеції в Україні) у рамках шведського проекту «Room for children» відбувся в обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного

01.03.19522

Перед читачами міської бібліотеки виступила відома письменниця з Тернополя

У полтавській міській бібліотеці-філіалі №2 відбулася творча зустріч з відомою українською поетесою, прозаїком, блогером Любов’ю Бурак, літературний псевдонім котрої Дзвінка Торохтушко.

01.03.19319

Юні таланти на гостинах у Короленка

В останній день зими літературна вітальня короленківського дому гостинно приймала дітей, батьків, вчителів із Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа № 24 Полтавської міської ради».

27.02.19581

ВИВЧАЛИ СУЧАСНІ КУЛЬТУРНІ ТРЕНДИ, ВЧИЛИСЬ СКЛАДАТИ ПРОЕКТИ

Представники Громадської організації Інша Освіта у партнерстві з програмою розвитку українського культурного сектору Culture Bridges 21-22 лютого провели в нашому місті воркшоп для менеджерів культури, участь у якому взяли представники Полтавської міської ЦБС - завідувач бібліотеки-філіалу №9 В. Дідик та бібліотекар В.Рябуха.

26.02.19269

Урок майстер-клас з піщаної анімації

22 лютого 2019 року за запрошенням Благодійної організації «Зернятко» на базі ЗОШ № 2 заступником директора Полтавської дитячої художньої школи Ганною Олександрівною Будущевою-Довгаль був проведений урок майстер-клас з піщаної анімації для дітей з особливими освітніми потребами.

22.02.19362

Документи подані для участі у конкурсному доборі на посаду директора Полтавського міського Будинку культури.

Відповідно до частини 5 і 6 статті 214 Закону України «Про культуру» управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради оприлюднює документи подані для участі у конкурсному доборі на посаду директора Полтавського міського Будинку культури з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних».

Сторінки:  
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради