Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

31.01.1930

Виконавчий комітет Полтавської міської ради продовжує прийом робіт на щорічний літературний конкурс на здобуття премії імені М. В. Гоголя серед учнівської та студентської молоді м. Полтава

Виконавчий комітет Полтавської міської ради продовжує прийом робіт на щорічний літературний конкурс на здобуття премії імені М.В.Гоголя серед учнівської та студентської молоді м. Полтава.

На конкурс подаються роботи у жанрах: есе, нарис, оповідання, вірші, поема, ода, п’єса. Обсяг конкурсних робіт для прозового або драматичного твору - не більше 20 друкованих сторінок, поетичного - не більше 10 віршів.

Переможцям та призерам конкурсу у кожній віковій групі (молодша: 13 - 15 років, середня: 16 - 18 років, старша: 19 - 28 років) присуджується персональна премія, учасникам конкурсу за рішенням журі - заохочувальна премія.

Конкурсні роботи подаються до 15 лютого 2019 року.

Прийом конкурсних робіт відбувається в міському методичному кабінеті управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради
(м. Полтава, вул. Івана Мазепи, 27а).

Детальніше за тел. (0532) 68-00-79.

29.01.19350

Наталія Сташкевич: незвичайність звичайного паперу

25 січня у малій виставковій залі (прес-центрі) Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка відкрилась персональна виставка Наталії Сташкевич «Незвичайність звичайного паперу». В експозиції – добірка унікальних витинанок, які дивують вишукано-лаконічною мовою, мережаною філігранністю, надзвичайною оригінальністю.

29.01.19376

28 січня — 99 річниця з дня смерті класика української літератури Панаса Мирного (Панаса Яковича Рудченка)

Цього дня влаштовано лінійку пам’яті та покладання квітів на могилу та до пам’ятника класику української літератури.

28.01.19582

Зустріч з письменницею Наталкою Шевченко

Авторка популярних романів, яка не раз була відзначена журі Міжнародного конкурсу "Коронація слова", дуже тепло і приязно спілкувалася з читачами.

25.01.19327

Прощання з Ігорем Петровичем Півнем відбудеться 26 січня о 09. 30 у приміщенні Полтавського міського Будинку культури

Прощання з Ігорем Петровичем Півнем відбудеться 26 січня о 09.30 у приміщенні Полтавського міського Будинку культури (центральне фойє), за адресою: майдан Незаленжності, 5, м.Полтава.

24.01.19393

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ

Колектив Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради та галузь культури міста глибоко сумує з приводу непоправної втрати – передчасної смерті 24 січня 2019 року Ігоря Петровича Півня, директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

Ігор Петрович закінчив Полтавське вище командне училище зв’язку та Київський військовий інститут управління та зв’язку. Працював на посаді командира взводу та начальника центру спеціального зв’язку вузла зв’язку польової бригади зв’язку, виконував обов’язки на посаді викладача кафедри спеціального зв’язку, начальника науково-дослідної лабораторії, начальника служби безпеки зв’язку Полтавського військового інституту зв’язку, пізніше – доцента кафедри військових телекомунікаційних мереж та захисту інформації факультету засобів військового зв’язку військового інституту телекомунікації та інформатизації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Мав звання підполковника. З 2009 року працював на посаді директора Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

Це була добра і щира людина. Його активність, цілеспрямованість і наполегливість були для нас прикладом. Він назавжди залишиться в нашій пам’яті мудрим керівником, надійним другом.

Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати дружині Світлані, синові Ігорю, рідним і близьким покійного.

24.01.19467

Викладачі ПДХШ отримали призи та подяки за участь і перемоги у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Щаслива дитина — квітуча Україна»

На дворі напрочуд сніжна зима вибудовує пухнасті фортеці, а у затишній виставковій залі Полтавської дитячої художньої школи сяє тепле сонечко дитячих посмішок.

24.01.19543

ТИ ЄДИНА, УКРАЇНО, ТИ НА ВСІХ ОДНА!

22 січня в Україні відзначали 100 років проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР - День Соборності.

23.01.19655

ДЕНЬ ЄДНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня 2019 року ми відзначили 100 років з дня проголошення Акту злуки – акту про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

23.01.19321

Знайомство із новим книжковим виданням

22 січня 2019 року в День Соборності України, в музеї В.Г.Короленка відбулася презентація книги про двох видатних синів нашої держави Володимира Вернадського та Володимира Короленка. Книга має промовисту назву: «В. І. Вернадський та В. Г. Короленко: у поєднанні доль і поглядів».
Сторінки:  
План роботи
13.01.2020 – 19.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради