Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

07.12.18332

Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування (історико-географічну, туристсько-краєзнавчу) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 2 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Необхідне знання Закону України «Про культуру», «Про туризм», «Про музеї та музейну справу», інших нормативно-правових актів у сфері туристсько-екскурсійної діяльності. Досконале володіння державною мовою, знання іноземної мови, вміння працювати з комп’ютером, організаторські здібності.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форми П-2 ДС), дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта та військового квитка. За додатковою інформацією звертатися до управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись в управлінні культури виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Документи подаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 54-55-19.

Адреса: м. Полтава, майдан Незалежності, 5.

07.12.18671

Зустріч з українською письменницею Тетяною Белімовою

5 грудня читачі бібліотеки-філіалу №4 спілкувалися з українською письменницею, літературознавцем Тетяною Белімовою .

07.12.18794

Щиро вітаємо покликаних серцем «Невтомних бабусь» — волонтерів загону бібліотеки-філіалу №7

Щиро вітаємо покликаних серцем «Невтомних бабусь» - волонтерів загону бібліотеки-філіалу №7 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи, які здобули ІІ призове місце у старшій віковій категорії на 9-му міському конкурсі «Волонтер Року» та стали його дипломантами за перемогу у номінації "Кращий волонтерський загін у сфері роботи по допомозі військовослужбовцям, які перебувають та перебували у зоні АТО та членам їх родин".

06.12.18389

Полтава долучилася до Всеукраїнської Естафети Єднання

Акція покликана символічно об’єднати всю Україну: від одного регіону до іншого передаватиметься книга «Соборна Україна очима дітей», кожна сторінка якої – презентація окремої області, де діти малюють своє бачення соборності.

06.12.18592

Про права людини, проблеми булінгу та подолання гендерних стереотипів

Щороку з 25 листопада по 10 грудня бібліотечні заклади міста активізують свої зусилля, спрямовані на висвітлення проблем булінгу, сімейного насильства, подолання гендерних стереотипів... Особлива увага приділяється просвітницькій роботі з дітьми та підлітками. В ці дні проводиться щорічна всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

05.12.18635

ЦІКАВІ НОВОРІЧНІ РЕЧІ — РУКАМИ НАШОЇ МАЛЕЧІ!

Низка красивих і добрих свят приходить в кінці року в кожен дім: це і день Святого Миколая, і Новий рік, і Різдво.

За доброю традицією у бібліотеці-філіалі №9 влаштували серію майстер-класів, під час яких всі бажаючі дітлахи дізналися про історію зимових свят і вчилися майструвати новорічні прикраси власноруч.

Цього разу працювали з в’язальними нитками, ґудзиками, барвистими стрічками і зосередились на виготовленні симпатичних сніговичків і помпончиків.

04.12.18421

Відкриття виставки "Заглянь у власну душу

На виставці представлені вироби хенд-мейд з бісеру, намистин, скла, ниток, пластмаси, полімерної глини, акрилу та ін. Здебільшого – це жіночі прикраси: сережки, намиста, кулони, браслети та ін. У експозиції виставки представлені елементи оздоблення інтер’єру: квіти, дзеркальця, шкатулочки та ін.. Особливе захоплення глядачів викликали капелюшки.

03.12.18368

«Митці високої творчості»

29 листопада 2018 року о 16.00 год. у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Малої академії мистецтв» імені Раїси Кириченко відбулося посвячення учнів 1-го класу декоративно-ужиткового відділу та хореографічного і образотворчого відділень у звання «Митців високої творчості».

03.12.18369

Запрошуємо відвідати благодійний концерт «Твори добро разом зі Святим Миколаєм»

Дорогі друзі, полтавці та гості міста! Запрошуємо вас долучитися до доброї справи напередодні новорічних свят - відвідати благодійний концерт «Твори добро разом зі Святим Миколаєм», який присвячений збору коштів онкохворим дітям Ярославу Почтаренкові та Вані Погребняку. Захід відбудеться 16 грудня 2018 року о 18.00 у Полтавському міському Будинку культури.

30.11.18368

«Карл ХІІ — постать на тлі епохи»

29 листопада 2018 року в музеї історії Полтавської битви відбувся тематичний захід «Карл ХІІ – постать на тлі епохи», присвячений 300-річчю від дня загибелі шведського монарха. Він останній із монархів, хто загинув на полі бою. Про Карла ХІІ, як політика і державного діяча, присутнім розповіла заступник директора з наукової роботи ДІКЗ «Поле Полтавської бивти» Людмила Шендрик.
Сторінки:  
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради