Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

21.11.18330

Фольклорно-мистецьке свято «Нащадки» із проекту «До таїни роду Рудченків»

20 листопада у літературній експозиції Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного відбулось фольклорно-мистецьке свято «Нащадки» із проекту «До таїни роду Рудченків». Захід було проведено для учнів Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 імені І.П.Котляревського.

14.11.18478

Презентація персональної виставки худ. Едуарда Трирога «Течія текстур заворожила нас…»а

На виставці експонуються портрети, замальовки, серія графіки, котру можна об’єднати назвою «пошуки смислів». Все, що оточує людину, за баченням художника, є інформація, текст, звернений до нас. Цей текст може бути відкритим, зрозумілим, а може бути – непізнаним. Йти шляхом віднайдення сенсу всього того, з чим зустрічаєшся щоденно, що тебе примушує зупинятись та замислюватись, – означає самостійно відкривати приховані закони буття – людини, дерева, поезії…

14.11.18791

Скажімо наркотикам «Ні»!

Виховання культури здоров’я завжди було важливим напрямком роботи міських бібліотек. Тому в ЦБС активно долучилися до виконання міського плану заходів, спрямованих на формування серед молоді сталого імунітету до незаконного обігу та вживання наркотиків. Цій важливій темі була присвячена година-застереження «Куди ведуть шляхи спокуси», проведена в бібліотеці-філіалі №10.

12.11.18684

# Я люблю Полтаву!

# Я люблю Полтаву!

12.11.18619

У Полтавському літературно-меморіальному музеї І. П. Котляревського вшанували пам’ять українського письменника, поета, драматурга, засновника нової української літератури І. П. Котляревського

10 листопада 2018 року виповнилося 180 років з дня смерті видатного українського поета-класика І.П.Котляревського.

З нагоди цієї події до пам’ятника на могилі поета були покладені квіти.

12.11.18479

9 листопада відбулось засідання журі щодо визначення переможців щорічної міської премії імені Миколи Ярошенка

Премія заснована Полтавською міською радою за пропозицією колективу Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка для художників та митців, науковців, працівників культури, працівників засобів масової інформації, громадських діячів та ділових людей регіону

09.11.18660

У Полтавській міській школі мистецтв відкрилася виставка учнівських робіт «Осінній вернісаж»

5 листопада 2018 року у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко була відкрита виставка робіт учнів молодших та старших класів образотворчого відділення та відділу декоративно-ужиткового мистецтва «Осінній вернісаж».

На виставці представлені роботи, присвячені дарам осені, дивовижному світу тварин та різноманіттю барвистої осені.

09.11.18492

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Це свято об’єднує нас всіх, хто любить мистецтво і присвятив йому своє життя. Культура завжди трималася і тримається на відданих, щирих, талановитих людях. Для нас вона не просто професія, а поклик душі.

Нехай здійснюються всі омріяні плани, надії і сподівання, а кожен день життя буде світлим і сонячним, та дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у наших з вами серцях!

Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради

09.11.18406

Міський духовий оркестр «Полтаа» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади артист духового оркестру інструмент «тромбон»

Кваліфікаційні вимоги: освіта відповідного напрямку підготовки.

Прослуховування відбудеться 11 грудня 2018 року о 14.00 в приміщенні Полтавського міського Будинку культури, (офіс КП МДО «Полтава»), за адресою: майдан Незалежності 5, м. Полтава, 36003.

тел. (0532)67-00-58

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

- заяву довільної форми;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копію документа про освіту;

- інформаційні матеріали про творчі досягнення.

Документи приймаються до 8 грудня 2018 року, на електронну пошту dorkestr@ukr.net та за адресою м. Полтава, майдан Незалежності 5 (новий корпус), кімната 39.

07.11.18511

Група «Віддзеркалення» знайшла натхнення у музеї В. Г. Короленка

У Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка відкрилася виставка робіт «Грані натхнення». Її представила творча група «Віддзеркалення». Назву групи (саме так, із двома «д») придумали самі учасники. Куратором цієї незвичайної групи є відома у Полтаві художниця, відмінник народної освіти, член НСХУ Наталія Сташкевич.
Сторінки:  
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради