Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

4 липня 2019 року у виставковій залі літературно-меморіального музею І. Котляревського відбулось відкриття виставки талановитої полтавської художниці Марини Рожнятовської

05.07.19, 10:45

4 липня 2019 року у виставковій залі Полтавського літературно-меморіального музею І. Котляревського відбулось відкриття виставки талановитої полтавської художниці Марини Рожнятовської.

Ім’я самобутнього майстра пензля знане в сучасному українському мистецтві. Вона потужно заявила про себе як неординарний віртуозний митець, яка знайшла свою особливу стежку в мистецтві, обрала власний почерк, що легко прочитується в її роботах. Художниця вміє відчути гармонію і красу оточуючого світу тому її живопис відрізняється поетичним, ніжним, жіночим світосприйняттям.

Творчість мисткині охоплює різні напрямки у образотворчому мистецтві – це натюрморти, пейзажі. Художниця довершена в техніці олійного живопису, також вона блискуче володіє технікою акварелі.

В мистецьких колах та серед шанувальників образотворчого мистецтва художниця відома як співець міського пейзажу. Закохана в рідну Полтаву, вона створила цілий цикл робіт, які можна назвати освідченням любові до рідного міста.

Але на сьогоднішній виставці представлені живописні полотна виконані на пленерах в різних мальовничих куточках України протягом останніх 10-ти років. Це і наша рідна Полтавщина , і мальовничі Карпати і улюблена з дитинства чугуївська земля - батьківщина І. Рєпіна, де вона навчалась в дитячій художній школі в якій змогли розпізнати і розвити творчі здібності юної художниці.

Живописні роботи М. Рожнятовської зберігаються у Львівському національному музеї імені А. Шептицького, у Полтавському краєзнавчому музеї імені В. Кричевського, Полтавському художньому музеї (галерея мистецтв) імені М. Ярошенка та в багатьох приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Виставка діятиме протягом місяця: з 04.07 до 04.08.2019 р. з 9.00 до 17.00 год.

Всі новини
План роботи
13.07.2020 – 19.07.2020
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті