Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Бісерне мереживо Тетяни Ваценко

18.02.19116

Цілий місяць, із середини лютого до середини березня, полтавці та гості міста мають чудову можливість милуватися аутентичними бісерними прикрасами майстрині Тетяни Ваценко (молодшої), які представлені у виставковій залі Полтавського літературно-меморіального музею В.Г.Короленка.

Дівчина виросла в творчій атмосфері: її матір, до речі, повна тезка – Тетяна Ваценко – визнаний майстер витинанки, автор прекрасних дитячих книжок із власними ілюстраціями. Але донька віднайшла свій самостійний шлях у мистецтві. Захоплення традиційним українським намистом привело до опанування технікою бісеронанизування. Займаючись цим із 2012 року, досягла вагомих успіхів. Так, у 2017 році стала атестованим майстром Національної спілки майстрів народного мистецтва України, а в 2018 році їй, як молодому майстру, була присуджена стипендія Президента України.

Тетяна брала участь у всеукраїнських та міжнародних (Словенія, Італія, Іспанія, Естонія) фестивалях, виставках, ярмарках народної творчості.

Зараз, коли прийшло визнання, полтавка знайшла роботу в Києві, на Емігрантському радіо, де веде щотижневу авторську программу «Творча майстерня Тетяни Ваценко».

У музеї В.Г.Короленка представлено 25 авторських прикрас у 6 різних техніках бісеронанизування, а ще, як заключний аккорд, як підтримка родини, – 2 картини Тетяни Ваценко (старшої) у техніці витинанки.

Всі новини
План роботи
20.05.2019 – 26.05.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради