Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

50-й день народження центральної бібліотеки міста Полтави

14.11.171194

1967-го року на мапі культурного життя Полтави з’явилась нова міська бібліотека. З роками бібліотека розвивалася та набувала сучасних рис. У 1978 році бібліотека набула статус центральної бібліотеки Полтавської міської централізованої бібліотечної системи.

На свій 50-й день народження, 13 листопада, колектив бібліотеки запросив ветеранів, партнерів, благодійників та просто давніх друзів та читачів бібліотеки, які не одне десятиліття знаходяться поруч і готові у будь-який час надати допомогу в реалізації бібліотечних проектів, у повсякденних буденних справах.

Директор Полтавської міської централізованої бібліотечної системи Таміла Андріївна Дузенко висловила велику подяку всім присутнім за ті добрі справи, якими вони допомагають бібліотеці. Директор зазначила, що за роки свого існування бібліотека виплекала не одне покоління читачів, які сьогодні стали успішними людьми та сумлінними громадянами України, а творчий колектив бібліотечних працівників здатен вирішувати складні проблеми сьогодення, реалізувати гуманітарні програми і інноваційні проекти.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради