Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

6 березня у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені М.Ярошенка відбулося відкриття виставки художньої студії «Первоцвіт»

11.03.1976

6 березня у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені М.Ярошенка відбулося відкриття виставки художньої студії «Первоцвіт» м. Зіньків.

Представлена виставка дитячих робіт об’єднала роботи більш як 25 учасників. До експозиції включені роботи виконані фарбами, пластиліном, ліплення з солоного тіста, аплікація з тканини, м’які іграшки. Героями багатьох робіт є тварини. Учні вирішили підняти тему гуманного ставлення до братів наших менших, тому що останнім часом ми спостерігаємо сплеск жорстокого поводження з тваринами. І діти вирішили показати, які вони добрі, милі і красиві. Тварини роблять наше життя затишним і багатшим на позитивні емоції, і тому їх треба берегти.

Учні художньої студії «Первоцвіт» є постійними учасниками та переможцями Всеукраїнських, обласних та районних конкурсів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Зарудний Олег, Фучко Людмила, Дахно Анастасія, Манойло Іванна — є найактивнішими учасниками різних мистецьких заходів, майстер-класів та конкурсів. Вони продовжують формувати традиції колективу, закладені випускниками студії «Первоцвіт».

Всі новини
План роботи
20.05.2019 – 26.05.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради