Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

23.04.1965

Традиційна міська Великодня виставка у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка

Чарівні малюнки, м’які іграшки, вироби з бісеру, витинанки, аплікації, кераміка тощо – прикрашають експозицію зали дитячої творчості, зимовий сад, навіть сходи на другий поверх і створюють святковий настрій у художньому музеї.

23.04.19108

У Полтавському літературно-меморіальному музеї І. П. Котляревського відбувся майстер клас з виготовлення Великодніх яєць

Ще за часів язичництва на території України існувала традиція розписувати яйця та виготовляти крашанки й дряпанки. Про це свідчать археологічні знахідки у старовинних курганах, де були знайдені теракотові писанки з декоративним розписом.

22.04.19180

ОБ’ЄДНАНІ ВЕЛИКОДНЬОЮ ТЕМАТИКОЮ: ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИСТАВКИ ФОТОХУДОЖНИКА І ВЕЛИКОДНІ ВИТИНАНКИ В БІБЛІОТЕКАХ МІСТА

Залюблених у фотомистецтво користувачів зібрала презентація виставки весняних світлин відомого полтавського фотохудожника Володимира Короткова «Великдень – воскресіння душ наших» у бібліотеці-філіалі №2(вул. Небесної Сотні,61).

22.04.1955

Easter workshop у ДІКЗ «Поле Полтавської битви»

Опановуємо таємничий, сакральний зміст писанкарства та сучасні техніки декорування великодніх яєць на майстер-класі "Великодня писанка" з іноземними гостями із штату Канзас та представниками Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка!

22.04.1963

«Сімейна неділя» у Полтавському художньому музеї

Чергову «сімейну неділю» 21 квітня було присвячено сторіччю музею, який розпочав свою роботу 27 квітня 1919 року. Родини учасників “Неділі” привітно зустрічали наукові співробітники-музейні педагоги Вікторія Гуржій, Марина Салюк, Марина Герасименко, Назар Майструк.

22.04.1955

«Музичні вечори у Художньому музеї»

19 квітня у великій виставковій залі у рамках проекту «Музичні вечори у Художньому музеї» відбувся концерт популярної класичної музики. Програма концерту якнайкраще відповідає меті музейного проекту: популяризації культурної спадщини шляхом об’єднання можливостей музею і музикантів у форматі майже «домашнього» концерту.

19.04.1965

ПРЕМ’ЄРА ФІЛЬМУ «МАЛЕВИЧ» У ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ

18 квітня у Полтаві відбулась прем’єра документального повнометражного фільму «Малевич». Ексклюзивний показ відбувся у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка. Презентував стрічку продюсер фільму Олег Щербина.

19.04.19179

Про традиції Великодня у сучасному бібліотечному просторі

Тисячі років відзначає людство Великдень - свято, що дібрало чимало способів вшанування Воскреслого Христа, які сформувалися у традиції та звичаї. Щоб познайомити з ними полтавців, у бібліотеці-філіалі №4 влаштували День Великодніх ідей з майстер-класами.

18.04.19116

Засідання круглого столу «ПОЛТАВСЬКА БИТВА: МІФИ І ФАКТИ»

16 квітня 2019 року в читальній залі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбулося засідання круглого столу «ПОЛТАВСЬКА БИТВА: МІФИ І ФАКТИ» (до 310-х роковин подій Великої Північної війни на Полтавщині).

Сторінки:  
План роботи
17.06.2019 – 23.06.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради