Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

9 січня у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка відбулася велика прем’єра вистави «Ніч перед Різдвом»

10.01.19203

9 січня у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка відбулася велика прем’єра вистави «Ніч перед Різдвом», приурочена 210-й річниці від дня народження Миколи Васильовича Гоголя.

Це добра та весела зимова казка, яка відома усім з дитинства. Разом з героями вистави глядачі перенеслися в українське село, де зустріли мужніх та хоробрих козаків, красивих та вередливих дівчат, колядників. З Вакулою та Чортом здійснили мандрівку до «Петембурга» за черевичками для Оксани. Глядачів до сліз розсмішили чоловіки, які вишиковувалися в чергу до відьми Солохи. Це була незабутня подорож у казковий світ Гоголівських героїв, створена для глядачів з великою любов’ю та щирістю.

Над підготовкою до вистави протягом 3-х місяців працювала велика команда акторів-волонтерів аматорського театру «Малафея». Дякуючи їх ентузіазму, творчому внутрішньому горінню, вдалося створити незвичайний та креативний музейний продукт.

Всі новини
План роботи
20.05.2019 – 26.05.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради