Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

01.10.1986

Звіт щодо проведення заходів з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистів з м. Полтава та 1120-річчя Дня міста

За давньою доброю традицією святкування Дня міста розпочалося з прийому ветеранів Другої світової війни та дітей війни, ветеранів праці з урочистою концертною програмою у виставковій залі Полтавського міського Будинку культури. Представники міської влади, депутатського корпусу вкотре мали можливість подякувати сивочолим ветеранам за вікопомну дату звільнення міста від нацистської окупації. Окрім традиційних «фронтових сто грам» ветерани мали можливість побачити провідні полтавські колективи та насолодитись спілкуванням.


26.09.19121

Полтава гостинно приймала делегацію учнівської молоді з міст Фільдера

Щороку у вересні Полтава гостинно зустрічає делегацію учнівської молоді з міст Фільдера (Німеччина). Це традиційний двосторонній обмін в рамках міської програми «Про розвиток зв’язків територіальної громади міста Полтава з містами країн світу».

25.09.19117

Полтава — Боржомі. Дружні візити з містами побратимами.

Спортсмени міста Полтави та їх батьки висловлюють слова вдячності керівництву міста Боржомі, родинам, в яких проживали діти, за теплий та незабутній прийом, за позитивні враження, за чудову організацію перебування дітей та любов, з якою відносилася приймаюча сторона до полтавців, та Полтавській міській раді за всебічну підтримку та можливість такого обміну

24.09.19116

Сімейне дозвілля в Полтавському художньому музеї

22 вересня в Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулась чергова Сімейна неділя.

24.09.19149

Микола Підгорний. Живопис, графіка.

Виставка відкрилась 20 вересня у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка, присвячена відразу двом знаменним подіям для художника — його 75-річному ювілею та Дню Полтави.

24.09.19173

Бібліотечний майданчик на святі мікрорайону Юрівка

20 вересня подвір’я Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 стало однією з локацій «Свята мікрорайону Юрівка», що було приурочене до Дня міста. Працівники бібліотеки-філіалу №9 долучилися до святкувань: організували для маленьких мешканців мікрорайону ігрову програму «Містограй: інспекція з веселощів».

24.09.19103

«Шляхом Далекарлійського полку»

21 вересня 2019 року Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви» в рамках днів європейської спадщини в Україні презентував пішохідну екскурсію «Шляхом Далекарлійського полку».

19.09.19104

Урочиста хода «Полтава вишивана» та встановлення рекорду найбільший вінок України «Вінок-оберіг»

17:10 – урочиста хода «Полтава вишивана» (стартує від Білої Альтанки до Корпусного саду). Одягни вишиванку! Стань учасником масштабного дійства!

18:10 – встановлення рекорду найбільший вінок України «Вінок-оберіг» у Корпусному саду

19.09.1975

Запрошуємо святкувати ДЕНЬ МІСТА!

23 вересня о 19.00 на Театральній площі на тебе чекає концертна програма «Полтава – місто, з якого все починалось» за участю коледжу хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря», PRIME Orchestrа та кавер гурт «Dance band»

17.09.19130

ПРОЕКТ «SHAPE UKRAINE. SPEAKING CLUB» В БІБЛІОТЕКАХ МІСТА УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО!

Майданчиком для міжкультурного спілкування, навчання та саморозвитку стали цього літа бібліотеки Полтавської міської ЦБС.
Сторінки:  
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради