Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Авторка популярних романів - фентезі Дара Корній виступила в полтавських міських бібліотеках

04.06.19233

Під час візиту до Полтави відома українська письменниця Дара Корній (Мирослава Замойська) презентувала свою нову, п’ятнадцяту книгу для користувачів бібліотек-філіалів №4, 5 - роман «Місяцівна», долі героїв якої переплелися з попереднім романом "Сузір’я Дів". «Місяцівна» значно відрізняється від інших творів письменниці. Хоча у романі присутня містика він не є фентезі. Твір у певній мірі історичний, його дія розпочинається у XVIII столітті, а закінчується в нашому ХХІ-му. Головна героїня впродовж роману розплутує вузлики родинних таємниць, чимало цікавого дізнається про власне майбутнє та врешті-решт знаходить своє призначення…

Значну увагу Дара Корній також приділила своєму роману «Гонихмарник», який багато хто порівнює з відомими творами Стефані Майєр.

Полтавські читачі продемонстрували, що вони читають і знають твори Дари Корній. Зі знанням аналізували певні моменти з її творів, висловлювали враження. Було багато запитань, на які учасники зустрічей отримали відверті й вичерпні відповіді.

Дара Корній – володарка відзнаки «Золотий письменник України» (2016 рік). Пише і для дітей, і для дорослих. Сумарний наклад її творів – біля 200 тис. примірників. Працює в жанрі соціально-побутової прози та в жанрі міського фентезі, гармонійно вплітаючи в сучасний світ елементи слов’янської дохристиянської міфології, майстерно використовуючи народні казки, легенди, обряди. Лауреатка конкурсу «Коронація слова – 2010», володарка премії імені В. І. Савченка «Відкриття себе» від асамблеї фантастики «Портал-2011» та численних літературних нагород.

Всі новини
План роботи
02.12.2019 – 08.12.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради