Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Бібліотечне літо – 2016

30.06.161309

Літні канікули – це завжди очікування чогось неймовірно цікавого, приємного, захоплюючого. Бібліотечне літо – 2016 в Полтавській міській централізованій бібліотечній системі відчинило двері для читачів-дітей в країну цікавих заходів. До бібліотек та майданчиків біля них висаджувалися десанти дитячих пришкільних оздоровчих таборів. Для дітей було проведено свято «Щаслива дитина – щаслива Україна» (філіал №2), суперквест «Казкограй» (філіал №9), журнальний карнавал «Найпопулярніші журнали тижня» (філіал №13), День юних слідопитів (філіал №9), зустріч «Від посмішки стане всім світліше» (філіал №13), святкову мозаїку “З цього дня починається літо”(філіал №3).
Щоб дітлахи провели час не тільки весело, а й змістовно та пізнавально, для низх було підготовлено вікторину-аукціон «А ви знаєте, що?..» (філіал№12), євро- вікторину «Європейські столиці» (філіал №13), бібліовікторину «Мультяшний день» (філіал №13), мультимандрівку «Подорож у казки Івана Франка» (філіал №2). У бібліотеці-філіалі №9 малюки складали географічний пазл «Моя адреса на Землі».
Для дітей було організовано від мандрівок до бібліотеки (філіал №12) до
віртуальних подорожей історичними місцями Полтави (філіалі №3) та фотоекскурсій старою Полтавою (філіалі №12).
В бібліотеці-філіалі №12 діти прослухали бесіди про безпечне літо, а в бібліотеці-філіалі №10 познайомилися із книжковими виставками, переглядами літератури, поспілкувалися з поетесами Аллою Місяк та Зінаїдою Токар. Бібліотеки Полтавської міської ЦБС завжди готові до співпраці з іншими закладами освіти. Так, у бібліотеці №5 влаштували виставку дитячих виробів, які виготовили учасники гуртка «Барвінок», що працює при ОЦЕВУМі. Виставки робіт доповнені книгами та журналами на теми рукоділля. А в бібліотеці №2 представлені роботи учнів Полтавської дитячої художньої школи.
У всіх бібліотеках для дітей проводились різноманітні конкурси, ігри, вікторини, бесіди, змагання.
Літо з книгою продовжується!
В бібліотеках Полтавської міської ЦБСстворені всі умови для того, щоб відпочинок дітей був корисним і цікавим, щоб юні полтавці отримували нові знання, позитивні емоції та розвивали свої творчі здібності.
Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради