Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

БІБЛІОТЕЧНИЙ КВЕСТ В СТІНАХ МУЗЕЮ: ПАМ’ЯТАЄМО МИКОЛУ ГОГОЛЯ

10.04.19242

Квітень - це місяць, який традиційно проходить в бібліотеках міста під знаком Миколи Гоголя. Готуються книжкові експозиції по його творчості, відбуваються різноманітні заходи. Креативно розповіли про уславленого земляка працівники бібліотеки-філіалу №1.

З допомогою наукового співробітника науково-дослідного експозиційного відділу історії пізнього середньовіччя О. Васецької вони організували для своїх юних користувачів квест по творчості Гоголя в стінах Полтавського обласного краєзнавчого музею імені В. Кричевського. Під час квесту (гри з підказками) діти шукали в різних залах музею відповіді на поставлені їм запитання, а пані Олеся розповідала їм цікаві історії, пов’язані зі знахідкою. Усі запитання і пошуки стосувалися життя і творчості Миколи Гоголя.

По-новому розкрили для себе особистість Гоголя і юні учасники літературного вечора «Український геній світового рівня» в бібліотеці-філіалі для дітей №10. Інсценізація із твору письменника «Портрет» (в головній ролі - Тарас Духовний – керівник аматорського театру «Анастасіс»), літературна вікторина за життєвим і літературним шляхом письменника розкрили перед учасниками заходу багатство душі вразливої Миколи Васильовича, його піднесено-романтичний, ліричний і одночасно драматично-трагічний світ.

Всі новини
План роботи
12.08.2019 – 18.08.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради