Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Бібліотечно-розважальна галявина «Вернісаж літературних фантазій»

07.06.18880

Під час канікул, коли навкруги все квітує, зеленіє, буяє, відвідини бібліотечно-розважальної галявини «Вернісаж літературних фантазій», влаштованої бібліотекарями центральної бібліотеки Валентиною Петрунею та Валентиною Стегній стали дійсно святковим початком відпочинку дітлахів у пришкільному таборі.

Діти гралися, відпочивали та розуму набиралися на незвичайних полянках: казковій, співучій, скоромовній, загадковій, художній, поетичній, повчальній. І, звичайно, на кожній поляночці були присутні наші вірні друзі – книжки. А завдання у всіх школяриків було одне: попрацювати із книжками і розповісти, що цікавого діти дізналися із них.

Діти знайшли в книгах і зачитали численні корисні прислів’я, приказки, скоромовки; заспівали пісеньки про казкових героїв і намалювали їх, декламували вірші про літо, читали і відгадували загадки.

Наприкінці зустрічі до учасників гри надійшли SMS від казкових героїв. Але через поганий мобільний зв’язок повідомлення надійшли не повністю. Та маленькі полтавці не розгубилися, і відгадали, хто із казкових героїв є автором якого повідомлення.

Гарно відпочили на книжкових полянках учні. Наостанок заходу господині бібліотечно-розважальної галявини запропонували своїм гостям останню загадку: про заклад, де живуть і чекають на них книги. Малюки відгадали загадку про книгозбірню та склали із букв слово: БІБЛІОТЕКА, а головне, обіцяли бути в ній частими гостями!
Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради