Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Бібліотека – школа волонтерів!

27.03.17858

На ІІ Форумі волонтерів, який відбувся 22 березня 2017 р. в Полтаві, волонтерський загін Полтавської міської централізованої бібліотечної системи презентував проект бібліотечного волонтерства «Book-волонтер завжди лідер!».

Проект передбачає участь полтавців у житті міської громади, спрямованої на просування книги і читання, залучення мешканців міста до життя бібліотек, участь в рекламуванні книг і бібліотечних заходах, волонтерську допомогу людям з особливими потребами в доставці бібліотечних матеріалів додому.

На конкурсі волонтерських проектів «Робимо світ кращим», що був оголошений Полтавським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проект ЦБС отримав сертифікат переможця конкурсу для його реалізації.

Ми хочемо, щоб кожен міг говорити про книги, які вплинули на них чи надихнули, щоб кожен знайшов для себе щось нове; запалити іскру жаги до читання, адже книги можуть народити багато ідей, змінити погляд на життя.

Запрошуємо в добровільні помічники бібліотеки не тільки тих, хто ініціативний, любить книгу, хоче нових знань, хто здатний пропагувати книгу, але й для тих, хто ніколи не брав її в руки й не знає сучасних авторів, у кого смутно на душі й хто втомився від віртуального простору комп’ютера.

Всі новини
План роботи
16.09.2019 – 22.09.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради