Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

Бібліотекарі - медіаволонтери

06.02.2058

В 2019 році бібліотекарі пройшли навчання у Медіашколі «Підвищення медіа грамотності у Полтавській та Луганській області», у школі «Твій голос проти торгівлі людьми». Все це впроваджується за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Випускники отримали мінігранти для своїх бібліотек та проводять заходи по підвищенню медіа грамотності серед користувачів бібліотек. Так, успішними були воркшопи з метою підвищення обізнаності молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування, їх усвідомленню гостроти проблеми торгівлі людьми. Також підлітків навчали не зловитися на гачок фейку медіапростору.

Нещодавно в центральній бібліотеці відбулося засідання медіа-кафе «Медіаграмотність – вимога часу». Як ми можемо бути певними, що не поширюємо шкідливих ідей та меседжів через нашу активність у соціальних мережах? Як медіаграмотність вписується в цей медіаландшафт? Такими були основні теми заходу, аудиторію якого склала молодь.

Завершили захід двома настановами: «Ніколи нічого не сприймаємо на віру», «Учітеся, читайте» та пам’ятайте, що досконалість не має меж. Також медіаволонтер наголосила на важливості не лише самому розібратися у можливих інформаційних маніпуляціях, а й аргументовано пояснити їх ознаки рідним, друзям, знайомим.

Всі новини
План роботи
24.02.2020 – 01.03.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради