Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Бібліотекарі та читачі побували в гостях у Телесика

01.06.17812

29 травня в Полтавській міській бібліотеці-філії № 5 ведуча телепрограми обласної ТРК «Лтава» «В гостях у Телесика» Марфа Буторіна поспілкувалася з працівниками та читачами бібліотек міста.

Бібліотекарі Полтавської міської централізованої бібліотечної системи розповіли про ті цікаві заходи, що будуть організовані в закладах для школярів на літніх канікулах, адже в цьому році продовжується дія міської бібліотечної програми «Літні канікули з книгою». Девіз нинішнього літа – «Бібліотечне літо для веселих, кмітливих, невгамовних».

Завідувачка бібліотеки-філії для дітей №13 Тетяна Моргун зазначила, що в бібліотеках міста школярів, для яких розпочинаються канікули і літо з книгою, чекають ігрові зони, знайомство з чудовими книжками та дитячими журналами. Вона додала, що бібліотека пропонує й безкоштовні Інтернет-послуги, але рекомендація книжки, зацікавлення читанням залишаються головним в діяльності бібліотечних працівників.

Разом з бібліотекарями прийшли в гості до Телесика і активні користувачі бібліотек. Вони відповіли на запитання, що їх найбільше приваблює до бібліотеки і якими послугами вони найчастіше тут користуються. Діти поділилися планами на літнє читання, а також висловили свої побажання і поради друзям, які книги варто прочитати.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради