Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«Біля старого фортепіано»

30.11.17799

29 листопада співробітники Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного та працівники Полтавської обласної бібліотеки для дітей імені Панаса Мирного влаштували мистецьке свято «Біля старого фортепіано».

На святі були відтворені події більш ніж столітньої давнини, коли в гості у Панаса Мирного побували Леся Українка, Олена Пчілка, Михайло Коцюбинський, Михайло Старицький, Гнат Хоткевич, Володимир Самійленко, Василь Стефаник, Микола Лисенко та Марія Заньковецька. Це було романтичне свято кохання і музики.

В ході театралізованого дійства глядачі дізнались про взаємини письменника з Марією Заньковецькою, Миколою Лисенком. Науковці представили історію кохання Панаса Яковича і його майбутньої дружини Олександри, зачитували фрагменти листів між закоханими. Актори дитячого театру «Полтавські балаболки» показали уривок з українського обряду сватання.

А ще на святі було багато музики. Класичні та народні мелодії виконували Софія Курінна, Наталія Новак, Євгенія Медяник, Наталія Орлова, Марина Полторапавлова.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради