Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Чарівна скрипка для малечі у новорічний вечір

13.01.17978

У домі письменника В.Г.Короленка за його життя часто звучала музика. Під час різдвяних свят грали на роялі та співали професійні виконавці: Олександр Свєшніков, Іван Козловський.

Зараз у музеї письменника щодня людно, тому що короленківська ялинка манить старовинними прикрасами і дорослих, і малих.

У святково убраній залі біля ялинки 13 січня, на Старий Новий рік відбувся особливий концерт. Учні молодших класів струнно-смичкового відділу дитячої музичної школи №1 імені П.Майбороди, найменшій із яких лише 6 років, виступили перед вихованцями дошкільного навчального закладу (ясла-садка) компенсуючого типу №42 «Зайчатко». Дошкільний заклад розташований поряд із музеєм, по вулиці Короленка, тому дістатися до садибі письменника малечі було зовсім неважко. Для п’ятирічок, які, можливо, побували на першому у своєму житті концерті класичної музики, звучали твори Ніколо Паганіні, Олександра Зноско-Боровського, Фрица Крейслера тощо. Глядацька аудиторія відгукувалася на кожний номер довгими щирими оплесками. Вихованці садочку також дізналися про такі музичні терміни як акомпаніатор, ансамбль, дует.

Після виступу артистів пригостили традиційним короленківським чаєм.

Всі новини
План роботи
13.01.2020 – 19.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради