Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

"Чарівний світ паперу"

22.01.161113

21 січня 2016 р. о 15.00 у залі дитячої творчості імені Сашеньки Путрі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відкрилася виставка робіт вихованців приватного навчального центру «Лідер» з м. Кременчук, керівник Дмитро Король.

Домінантою виставки є масштабне панно в техніці пластилінової мозаїки, розміри 244х120 см. Над цим значним твором працювало 13 учнів віком від 6 до 17 років. Діти присвятили цьому творчому проекту 8 місяців і використали понад 30 кг пластиліну.

Тож закономірно, що настільки масштабна робота в українських національних традиціях отримала заслужену винагороду – її було занесено до Книги рекордів України.

Задум композиції – показати красу української природи, велич народу, мужність українського війська. Важливим виховним моментом є прагнення дітей почати і закінчити масштабну роботу, виконати складне завдання від початку і до кінця, у дусі патріотизму, любові і шани до національної культури, побуту, традицій. Утілення задуму свідчить про те, що навіть у такі складні часи, як зараз, діти теж не здаються і своєю творчістю хочуть підтримати відважних героїв, які захищають нас від ворога.

У майбутньому юні автори разом з викладачем планують додати до основної композиції ще дві частини. Поки що на виставці представлені інші, менші, але не менш цікаві і професійно виконані роботи у техніці витинанки і вириванки з використанням народної символіки.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради