Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Данина шани славетному полтавцю

27.12.17752

День пам’яті Володимира Короленка відбувся в Полтавському літературно-меморіальному музеї письменника до 96 –ої річниці від дня завершення його земного шляху. День пам’яті розпочався із мітингу на могилі митця, куди лягли полум’яні гвоздики, а продовжився у залі літературної експозиції.

Шанувальникам таланту В.Г.Короленка були запропоновані вокальні виступи у виконанні провідної солістки Полтавського українського академічного музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя, викладача Полтавського музикального училища імені М.В.Лисенка, викладача Луганського національного університету імені Т.Г.Шевченка, лауреата щорічної міської премії імені В.Г.Короленка 2017 року Вікторії Ягодки та її учнів - студентів Інституту культури та мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (кафедри музичного мистецтва та хореографії) Анжеліки Рубан, Артема Батрака, Ірини Ярочкіною. Виступи супроводжувала концертмейстер Наталія Зайко. Прозвучали твори П.Чайковського, В.Гомеса, К.Франсуа.

Учасники дійства дізналися про традиції святкування Різдва в родині славетного полтавця, про легенди, якими було оповите його життя, про ліричні події, що випали на його долю. Прозвучали вірші поетів початку ХХ століття, а також вірш правнуки письменника Н.С.Ляхович.

Є така прекрасна східна легенда: людина живе ще 100 років потому, як останній раз тут, на землі вимовили її ім’я. Володимиру Галактіоновичу Короленко не погрожує забуття.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради