Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

День Європи в міських бібліотеках

18.05.171760

Бібліотеки Полтавської міської ЦБС присвятили Дню Європи в Україні масові заходи, книжкові виставки, перегляди літератури.

У бібліотеці-філії №2 відбувся бліц - турнір "Чудеса Європи"за участю учнів сьомих класів ЗОШ №37. Метою заходу було: з’ясувати, що цікавого і важливого діти знають про країни Євросоюзу та розширити їхні знання про ЄС. Школярі охоче взяли участь у конкурсах і вікторинах, виявили активність, відповідаючи на запитання, відгадуючи загадки, виконуючи інтелектуальні завдання. Працівники бібліотеки підготували інформаційний супровід змагання: відео-кліпи, книжкову виставку "Європа крізь віки і кордони"за темами: "Святкуємо День Європи", "Європейські орієнтири в Україні", Україна - це Європа в мініатюрі", "Мандри країнами ЄС".

Інші бібліотеки ЦБС також підійшли до святкування Дня Європи креативно.

У бібліотеці-філії №12 підготували книжкову виставку "Україна - Європа: фото з "сімейного альбому", виразивши сподівання, що Україна буде прийнята до Європейської спільноти.

Працівники бібліотеки-філії №5 присвятили книжкову виставку одній з найвпливовіших країн Євросоюзу - Німеччині в зв’язку з оголошенням 2017 року Роком німецької мови в Україні. Експозицією "Німеччина - країна філософів, музикантів і письменників" зацікавилися знавці німецької ментальності, мови і культури.

Бібліотека-філія сімейного читання №3 запропонувала своїм користувачам перегляд літератури про основи правової системи ЄС "Європейська свобода, європейська безпека і європейське правосуддя".

Інтерес до реалій життя в країнах Євросоюзу в нашому суспільстві зростає, і бібліотеки Полтавської міської ЦБС долучаються до процесу просвіти громадян , чим сприяють процесу євроінтеграції України.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради