Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ У ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ

18.02.19103

На День закоханих Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка запросив полтавців долучитись до музейного проекту «Побачення в музеї. Романтичний марафон».

Зранку охочі взяти участь у святкових майстер-класах зібрались у залі дитячої творчості імені Саші Путрі. Науковий співробітник музею Вікторія Гуржій і викладач кафедри образотворчого мистецтва та професійної майстерності Інституту культури Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Тетяна Метель відкривали таємниці створення авторських валентинок у техніці паперової пластики та лінориту. Учасники майстер-класів захоплено опановували мистецькі навички.

На авторську екскурсію зав. відділом науково-масової та виставкової роботи Алли Тимошенко «Мистецтво: освідчення в коханні» зібралось чимало полтавців.

Кохання – вічне почуття і вічна, невичерпна тема у мистецтві. Кохання пристрасне, чуттєве, кохання піднесене, жертовне, кохання-хвороба, кохання нещасливе, нерозділене, кохання-дружба, кохання-прихильність... Усі ці «різновиди» кохання відображені у творах живопису, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва, експонованих у Полтавському художньому музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка. Алла Тимошенко у захоплюючій інтерактивній формі познайомила екскурсантів із результатами творчих пошуків майстрів різних історичних епох.

Протягом усього дня відвідувачам музею пропонували пройти квест «Кохання протягом століть», побачити, як художники втілюють у своїх творах почуття, освідчуються у кохання.

Романтичний марафон завершився концертом саксофонної музики «Саксофон. Музей. Кохання» у виконанні Вікторії Тищик та Алли Чепець.

Всі новини
План роботи
20.05.2019 – 26.05.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради