Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Детектив, трилер, жахастик: письменниця Ксенія Циганчук презентувала свої книжки у Полтаві

09.10.19104

8 жовтня у бібліотеці-філіалі №4 відбулася зустріч читачів з українською письменницею Ксенією Циганчук, котра в 2016 році була «коронована» журі міжнародного конкурсу «Коронація слова», а в 2017 році отримала спеціальну премію від Андрія Кокотюхи «Золотий пістоль». Як для молодої тендітної жінки тематичний набір книжок для ще не знайомих з її творчістю читачів виявився несподіваним: детектив, трилер, жахастик…

Особливу увагу під час зустрічі Ксенія Циганчук зосередила на своїй книжці «По той бік пам’яті», у якій ідеться про проблеми сьогодення, але зроблений екскурс і у дохристиянські часи. На основі достовірних наукових джерел письменниця описала, що відбувалося на землі, де жили предки, в часи язичництва, які жахливі та жорстокі обряди здійснювалися. Ксенія Циганчук переконана, що без розуміння минулого ми не можемо розуміти те, що відбувається зараз.

- Кажуть: якщо не знаєш минулого – приречений його повторити, - наголосила вона.

Письменниця розповіла і про те, як писала книжку з серії «Поліцейський детектив». Щоб твір вийшов достовірним, вона пережила справжні пригоди, їздила з патрульними, які виконували свою роботу. Її книга побудована на реальних фактах.

Пані Ксенія показала велику майстерність у спілкуванні з аудиторією.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради