Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Дива телебачення або читацькі симпатії малечі

10.08.161130

У серпні минулого року співробітники бібліотеки-філіалу № 9 мали чудову нагоду прорекламувати новенькі дитячі книжки на всю Полтавщину. Бібліотекарі взяти участь у дитячій телепрограмі «Гостинець від Телесика», що на телеканалі «Лтава».

Разом з лялькою Телесиком і маленькими глядачами поговорили про сучасні книжкові новинки, нові цікаві історії та їх авторів. Також запросили усіх до дитячих бібліотек міста, і вірите чи ні, але це спрацювало!

Минув рік, чари телебачення подіяли, і прорекламовані бібліотекарями казочки й оповідання сьогодні – на верхівці рейтингу читацьких симпатій нашої малечі.

До вашої уваги підсумок найбільш популярних книг на молодшому відділі абонементу бібліотеки-філії №9:

- Найрейтинговішими книгами стали: «Зайці в полі варять борщ» Євгена Гуцала від Видавництва Старого Лева, «Дивовижні пригоди в лісовій школі» Всеволода Нестайка, (Видавничий дім «Школа»), «Пригоди вужа Ониська» Олександра Дерманського.

- Найпопулярнішими авторами дитячої прози стали: Всеволод Нестайко, Ірен Роздобудько, Олександр Дерманський та Зірка Мензатюк.

- Щодо видавництв, то тут пріоритет відразу у кількох: Видавництво Грані-Т (надзвичайно популярні серії «Сучасна дитяча проза» та «Сучасна дитяча поезія»), Видавництво Старого Лева та видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», що завжди вражають чудовим оформленням та і цікавенним змістом, а також видавництва «Ранок», «Теза», «Країна мрій», «Махаон» та інші, включно зі старою доброю «Веселкою».

Тож ласкаво запрошуємо вас, любі дітлахи, зануритись у світ наших книжкових новинок!

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради