Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

До Короленка на іменини

29.07.19136

Велика зала літературної частини музею Володимира Короленка ледь вмістила всіх бажаючих побувати суботнього дня в обійсті видатного полтавця. 27 липня йому виповнилося би 166 років. Вже майже 98 років минуло від дня завершення земного шляху виданого митця слова, та для творчої людини смерті не існує. Вона продовжує жити доти, доки її вчинки, слова, думки впливають на наступні покоління. Біографію та творчу спадщину Короленка вивчають у школах, його книги та книги про нього й досі хвилюють й бентежать людські душі.

Короленкові вдавалося гармонійно поєднувати суспільне та особисте життя. Саме про це книга провідного наукового співробітника музею Людмили Ольховської «Роман із присмаком моралі». Як виявилося, тема особистих стосунків непересічних особистостей вічна й цікавить всіх. Менш ніж за півроку книга вийшла 2 виданнями (українською та російською мовами) й була надана всім міським та районним бібліотекам нашої області.

Порадували гостей й пісні у виконанні фіналістки ХVI Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики "Червона Рута -2019" Софії Сєрової, а наприкінці всі пригостилися цілющим короленківським чаєм із пирогами та цукерками.

Всі новини
План роботи
18.11.2019 – 24.11.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради