Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

До Полтави прибули 12 школярів з Німеччини в рамках проекту учнівського обміну

20.09.17504

Сьогодні, 19 вересня, в Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулась офіційна зустріч учасників учнівського обміну 2017 року.

Делегація учнів з Німеччини, у складі 12 хлопців та дівчат, прибули разом зі своїми викладачами Андреасом Фуксом та Олівером Хейнріхом до Полтави чотири дні тому. На питання своїх нових друзів-однолітків з Полтави "Що вразило?", "Що сподобалось?", посміхаючись, відповідають чи не одноголосно: "Кухня: борщ, галушки та інші традиційні смаколики". А ще, додає молодь, подобаються люди, мовляв, відкриті, щирі. До таких відгуків про полтавців приєднуються і гості-викладачі:

— В рамках обміну учнями тут я вже втретє, — розповів Андреас Фукс. — І щоразу Полтава стає все більш кращим і кращим містом. Тут затишно і так само затишно почуваємо себе і ми. Приємна гостинність до нас, приємна турбота. Тому, їдучи до вашого міста, я щораз впевнений, що зустрінуть нас із дітьми радо і тепло.

Зустріла гостей із Німеччини заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Тарашевська. У своєму вітальному слові вона зауважила, що такі обміни відіграють велику роль у формуванні світогляду школярів обох країн, розширюють кругозір, сприяють становленню нових знайомств, а найголовніше — наповнюють життя яскравим та цікавим.

— У 2016 році міністрами закордонних справ України та Німеччини було ухвалено рішення про проведення українсько-німецького року мов на період 2017-2018 учбового року, — зазначила Свтілана Тарашевська. — Зауважу, що інтерес полтавських учнів до Німеччини постійно зростає, збільшується кількість бажаючих вивчати німецьку мову в навчальних закладах Полтави. І цьому, перш за все, сприяють саме багаторічні партнерські відносини між нашими містами й країнами. Упевнена, що дружні стосунки між молоддю будуть і надалі продовжуватись!

Від міського голови Олександра Мамая Світлана Тарашевська юним гостям з Німеччини передала вітання та солодкі подарунки.

Після завершення офіційної частини, усім присутнім було запропоновано взяти участь у конкурсах на знання історії різних країни світу, культур та традицій. А після "розумової розминки" усіх запросили до зимового саду галереї мистецтв на частування короваєм та чаєм.

Делегація з Німеччини пробуде у Полтаві до 22 вересня. А перший же такий обмін школярами відбувся ще у 1989 році.

Всі новини
План роботи
13.01.2020 – 19.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради