Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«Дорога до щастя» - у ПМБК

18.02.1982

14 лютого, до Дня закоханих, Народний театр «На Павленках» Полтавського міського Будинку культури презентував нову виставу «Дорога до щастя», за мотивами романтичної казки для дорослих Тамари Габе «Солдат і змія». Режисер-постановник - Галина Чернявська, асистент режисера - Антон Височанський.

Це захоплююча вистава про пошук свого щастя, відставного солдата Жана. Він стає перед вибором: чи йти за примарним щастям, долаючи різні перешкоди, чи залишитися з милою дівчиною Жанеттою. Преремагає авантюрна вдача Жана. Загартований у боях, він воліє нових пригод для здійснення своєї мети. Він вважає, що йому надзвичайно пощастило, адже Жан визволяє зачакловану принцесу, яка обіцяла вийти за нього заміж. Безтямно закоханий Жан не помічає, що принцеса Людвіга підступна та жорстка. Переживше розчарування, біль, вигнання він вертається до Жанетти і тільки тепер розуміє, якою ж довгою була його дорога до щастя.

Прем’єрна вистава припала до душі і молоді, і дорослим. Глядачі були захоплені тим, що відбувалося на сцені. Гра акторів, костюми, реквізити, декорації - все це занурило у романтичну казку і кожен відчув справжній вир емоцій.

Хто не встиг відвідати виставу - обов’язково завітайте наступного разу!

Всі новини
План роботи
20.05.2019 – 26.05.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради