Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«Душа Короленківського дому»

11.11.16740


11 листопада 2016 року в Полтавському літературно-меморіальному музею В.Г.Короленка відбувся науково-пізнавальний театралізований захід «Душа Короленківського дому», приурочений до 130-ї річниці від дня народження Софії Володимирівни Короленко.

Постійно шукаючи шляхи розширення спектру комунікації між відвідувачами та музейним середовищем, на цей раз організатори спробували використати меморіальний простір з метою «оживити» події 70-річної давнини.

Наукові співробітники музею В.Г.Короленка підготували для глядачів цікаву театралізацію у вигляді прес-конференції доньок В.Г.Короленка, сценарій якої був написаний за стенограмою засідання сектору російської літератури кінця 19 - початку 20 століття, що відбулося 1946 року. Перед присутніми з’явилися доньки В.Г.Короленка Софія та Наталка, які відповідали на питання головуючого і журналістів та занурювали публіку у власні спогади про дитинство, родину, роботу батька та його громадянський подвиг. Зрозуміло, що ці образи були втілені в життя акторами-аматорами (вони ж наукові співробітники музею В.Г.Короленка, Полтавського краєзнавчого музею а також студенти ПУЕТ та ПНПУ імені В.Г.Короленка). Теплим словом згадали в цей день Софію Володимирівну – доньку письменника В.Г.Короленка, засновницю музею, першого директора. Дякуючи її праці Полтава має один з найбагатших за музейною колекцією музеїв в Україні.

Захід закінчився традиційним короленківським чаюванням, під час якого гості ділилися враженнями від побаченого.

Всі новини
План роботи
13.01.2020 – 19.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради