Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

Двосторонній учнівський обмін 2019

22.10.19, 15:32

З 8 по 15 жовтня 2019 року група з числа старшокласників закладів загальної середньої освіти м. Полтава відвідала міста Фільдера (Німеччина) в рамках двостороннього учнівського обміну на виконання міської програми «Про розвиток зв’язків територіальної громади міста Полтава з містами країн світу».

Так, впродовж тижня 24 полтавських учнів проживали в німецьких родинах, відвідували уроки в місцевих гімназіях та отримали чудову нагоду познайомитися з культурною спадщиною міст-побратимів. Як завжди, відбулася офіційна зустріч полтавської делегації з бургомістром міста Фільдерштадт Андреасом Кохом.

Традиційно, окрім підвищення рівня знань німецької мови, на полтавських дітей чекали різноманітні розваги та екскурсії. Так, діти подорожували до міст Штутгарт і Тюбінген, Мерсбург і Людвігсбург тощо.

Учасники обміну відвідали найвизначніші місця землі Баден-Вюртемберг: Боденське озеро, Мерседес-музей, парк Вільгельма, Фільдорадо, старовинні замки Німеччини та ще багато цікавого. Крім того, учням провели майстер-клас по приготуванню національного смаколика – брецеля.

А вже 17 жовтня учнівська молодь, сповнена незабутніх вражень та приємних емоцій, повернулася до Полтави.

Всі новини
План роботи
13.07.2020 – 19.07.2020
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті