Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Еко-день з письменницею Тетяною Горицвіт

22.05.19291

21 травня в бібліотеці-філіалі №4 відбулися зустрічі юних читачів – учнів 1-5 класів шкіл міста з молодою письменницею Тетяною Горицвіт.

Впродовж бібліотечного еко-дня пані Тетяна презентувала дітям свою книжку «Будиночок, що пахне евкаліптом». У книжці йдеться про необхідність збереження природи, турботи про тварин і птахів. Письменниця Тетяна Горицвіт- відома еко-активістка, в своїх творах вона часто торкається екологічної проблематики.

Пані Тетяна розповіла дітям, як можна використати рослини з лікувальною метою, радила їм дбати про рослинний і тваринний світ. На її думку комп’ютер – річ корисна, але він відволікає від головного, того, що потрібно терміново вивчити чи зробити. Тому слід дозувати час перебування за комп’ютером і більше уваги приділяти розумним книжкам.

Дітям сподобалося мандрувати разом з авторкою сторінками її книжок, відкривати таємниці природи, зустрічатися з вигаданими Тетяною Горицвіт героями (на думку письменниці, ці герої справді живуть у іншому, паралельному, тонкому енергетичному світі).

Школярі задавали Тетяні Горицвіт багато запитань, що стосувалися її творчості, і на всі отримали вичерпні відповіді.
Всі новини
План роботи
02.12.2019 – 08.12.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради