Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Фортепіанні ансамблі позмагались за першість

18.04.16814

Днями у Полтаві відбувся V Відкритий фестиваль-конкурс фортепіанних ансамблів «Камерата», у якому взяли участь учні музичних шкіл міста Полтави та Полтавської області. Захід проходив з ініціативи управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавської музичної школи № 3 імені Бориса Гмирі.

У Конкурсі брали участь піаністи у двох вікових категоріях: молодшій (7-11 років) та старшій (12-16 років). Кожен мав змогу продемонструвати свої навики гри на фортепіано та уміння грати в ансамблі. Для багатьох маленьких виконавців це перша спроба випробувати свої творчі вміння, деякі - вже мають досвід участі у Всеукраїнських та міжнародних фестивалях.

До конкурсної програми входили дві різнохарактерні п’єси, одна з яких українського композитора.

Цьогоріч творчі досягнення юних музикантів оцінювало вельми поважне журі, головою якого був народний артист України, заслужений діяч мистецтв України, професор, завідувач кафедрою композиції та інструментування Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського, композитор В.Птушкін.

Наприкінці заходу відбулося урочисте нагородження учасників та переможців V Відкритого фестивалю-конкурсу фортепіанних ансамблів «Камерата». Особливим сюрпризом для конкурсантів став спеціальний приз від голови журі за краще виконання його творів.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради